2015 Bebek Odası Trendleri

Hayatınızın belki de en heyecanlı bekleyişidir hamilelik… Ailenin yeni üyesi olacak miniğin en iyi koşullarda büyümesi, mutlu ve huzurlu bir birey olması bundan sonraki hayatınızın en önemli amacıdır artık. Bebek beklemenin en keyifli yanlarından biri de hiç kuşkusuz, minik meleğiniz için giysiler, oyuncaklar ve mobilyalar seçmektir. Sınırsız alternatifler arasında kaybolmanızı engelleyecek 2015 yılının en trendy bebek odası modellerini içeren listemizi okumadan, bebek mobilyası seçmeyin!

Prenseslere Layık

Kız bebek odası deyince akla hemen baştan aşağı pembe renkle dekore edilmiş, şeker gibi odalar gelir. Pembenin 2015 bebek odası modasında hala yeri olsa da kız bebek odaları artık tek renk ve belli bir konsepte sıkışmaktan çok uzak.

2015 Bebek Odası Trendleri

Hiç bir kimyasal boya ya da vernik içermeyen doğal ahşap mobilyalar kullanılarak döşenmiş, sade bebek odaları bu senenin en önemli trendlerinden biri. Bu bebek odalarının en iyi yanlarından biri de klasik modellere sahip olduğu için ilerleyen yaşlarda da kullanılabilmesi.

Biraz daha gösterişli ve canlı modellerden yanaysanız ve pembe bebek odalarını çok sıradan buluyorsanız bu senenin en trendy renklerinden biri olan mor tonlarından tasarlanmış mobilyalara mutlaka göz atın.

2015 Bebek Odası Trendleri

Küçük Adam Bunu Çok Sevecek

Bir erkek bebek bekliyorsanız, bebek odası konusunda seçeneğiniz tahmin edemeyeceğiniz kadar çok! Beklediğinizden çok hızlı bir şekilde büyüyüp gelişen erkek bebeğiniz için, boyutu ayarlanabilir modüler bir yatak tercih etmek çok doğru bir seçim olacaktır. Yine 1 yaşından itibaren son derece hareketli bir döneme girecek bebeğiniz için, odada geniş bir oyun alanı sağlamalısınız.

Erkek bebek mobilyalarında bu sene yeşil renk, mavinin tahtını biraz sallayacak gibi! Fıstık yeşili ve yumuşak yeşil tonlarında mobilyalar tercih edebileceğiniz gibi, beyaz bebek mobilyaları – yeşil duvar rengi kombinasyonunu da deneyebilirsiniz.

2015 Bebek Odası Trendleri

Erkek bebeğinin odasında mavi renkten vazgeçmeyenler için ise, alışılagelmiş bebek mavisi rengin yerine soluk ve doğal mavi renkler ile turuncu – kahve gibi pastel renkleri kombinlemelerini öneriyoruz. Bu sade ve şık tercih ile hem dinlendirici bir uyku ortamı sağlamış hem de bebeğinizin ilerleyen yaşlarında gelişecek zevklerine göre kolayca uyarlanabilecek bir oda yaratmış olursunuz.

2015 Bebek Odası Trendleri

[wonderplugin_carousel id=”15″]

Başa dön tuşu