3G ve çift sim kart teknolojileri DST3G Cool'da

ImageYeni teknolojileri kullanıcısı ile buluşturan General Mobile yine bir ilkle çift sim kart pazarındaki öncülüğünü sürdürüyor ve çift sim kart teknolojisinde yeni bir dönem başlatıyor. DST3G Cool ile 3G teknolojisini çift sim kart teknolojisi ile buluşturan General Mobile kullanıcısına birçok özelliği bir arada sunmaya devam ediyor.

İlk olarak Almanya’da Cebit 2008’de görücüye çıkan General Mobile DST3G Cool Nisan ayında Türkiye’de de kullanıcı ile buluşmaya hazırlanıyor. Çift sim kart teknolojisini kullanmayı tercih edenlere 3G desteği sunacak olan DST3G Cool ayrıca FM radyoya, iki hatta bluetooth kullanımına olanak sağlıyor.

UMTS “3G”, EDGE, GPRS, MMS, SMS, Email desteği sağlayan DST3G Cool, UMTS ve GSM bir arada kullanıldığında, iki hat aktif sadece UMTS veya tek hat olarak kullanıldığında 5 gün bekleme süresine sahip. DST3G Cool’un standart kutusunda 3 pil yer alıyor.

MP3,MPEG4,3GP oynatıcıya, stereo speaker’a, 2 adet değiştirilebilir menü görüntüsüne, arka plan olarak hareketli flash uygulamasına sahip olan DST3G Cool, 2GB’lık hafıza kartı ile destekleniyor. Kişiselleştirmede sınır tanımayan DST3G Cool,  menüsündeki profiller bölümünden yapacağınız ayarlama ile SIM1 için toplantı moduna geçerken, SIM2 için dışarıda modu ile çağrıları iletebiliyor.

Ergonomik dizaynı ile de göz alan DST3G Cool hem 3G ile görüntülü konuşmayı hem de hızlı internet bağlantısını destekliyor. DST3G Cool Nisan ayından itibaren seçkin satış noktalarında kullanıcıları bekliyor.

En ucuz çift hatlı cep telefonları

Başa dön tuşu