"Aile Koruma Şifresi" çocukların güvenliğini sağlayacak

ImageTürkiye'nin 81 ilinde internet erişimi sağlayan TTNet, tertemiz internet dönemini başlatıyor. TTNet'in ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan "Aile Koruma Şifresi" ile çocuklar artık ailelerinin belirleyeceği zaman ve sınırlar içinde, sakıncalı sitelere girmeden İnternet'ten faydalanıyor.

Türkiye' nin lider İnternet servis sağlayıcısı TTNet'in Türkiye'de "tertemiz İnternet" dönemini başlatan servisi "Aile Koruma Şifresi" ile aileler istedikleri kategorileri seçerek çocuklarını pornografi, uyuşturucu-alkol, şiddet, şans oyunları ve benzeri zararlı sitelerden uzak tutabilecek. Filtreleme işlemi, ürünün içinde önceden tanımlanmış olan kategorilere göre kolayca yapılabiliyor.

Ebeveynlere çocukları için güvenli bir İnternet ortamı sağlayan Aile Koruma Şifresi, İnternet erişimini süre olarak da kontrol altına alabiliyor. Tamamı Türkçe olan Aile Koruma Şifresi ile sadece İnternet'te gezinilen siteler değil, sohbet içerikleri de takip edilebiliyor. Dilerseniz, çocuğunuz engellenen bir siteye erişmeyi denediğinde size e-posta ile haber veriliyor.

Aile Koruma Şifresi ile;

  • Çocukların sakıncalı sitelere ulaşması ve sakıncalı kişilerle iletişime geçme olasılığı Filtreleme Özelliği sayesinde engellenebiliyor.
  • Günlük, haftalık İnternet kullanım süresi Zaman Denetimi sayesinde belirlenebiliyor; böylece çocukların derslerinden ya da sosyal hayattan geri kalmaması sağlanıyor.
  • Zaman Denetimi ve İçerik Filtreleme işlemleri, evde yaşayan her yaş grubuna hatta her çocuğa özel yapılabiliyor, ebeveynler ise dilediklerinde kendileri için bu şifreleri kaldırabiliyor.

TTNet'in  tüm ADSL müşterilerine ücretsiz  sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan Aile Koruma Şifresi'ni http://www.ttnet.net.tr'den/ indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu