Hediye Rehberi: Anneler İçin 5 Dekoratif Hediye

Anneler için dekoratif seçimler, evde her anı mutluluğa çevirecek hediyeler!

Baharın en özel günlerinden biri; Anneler Günü geldi çattı. Ev yaşamına ve dekorasyona, estetiğe önem veren anneler için hediye düşünme vakti. Aklınıza gelmeyecek önerilerimizle bu özel günde bir farklılık yaratmanız mümkün. Onlar hepimiz için çok önemli, anneler her gün mutlu olsun. Anneler günü kutlu olsun.

1. Süslü bitkiler


Genelleme yapmış olacağız ama hemen hemen tüm annelerin bitkilere olan ilgi ve sevgisi yadsınamaz bir gerçek. Onlara her türlü şefkati gösteren, bakan ve hatta zaman zaman onlarla konuşan anneler bitkilerinin estetiğine önem verir. Evde dekoratif bir hediye için en güzel önerilerden biri bitkiler için şık saksı olabilir. Büyük ya da küçük, desenli ya da renkli, ahşap ya da terracota bir saksı seçin. Bitkinin büyüklüğü ve formunu da göz önünde bulundurun.

2. Yastıklarda değişim


Salonda bazı değişiklikler yaparak annelerimizi mutlu edebiliriz. Küçük dokunuşlarla bunu başarmak mümkün. Kanepe için renkli, desenli yepyeni yastık ve kırlent seçimleri Anneler Günü’nde dekoratif anlamda isabetli hediyeler olacaktır. Hem konfor hem de estetik için hedefi 12’den vurmuş olursunuz. Hem yastık içi hem de sadece yastık kılıfı ile değişiklik yapabilirsiniz.

3. Hatıralar geçidi


Aile ve dostlarla hatıraları evde dekoratif bir biçimde kullanmak için güzel çerçevelere ihtiyaç var. Anneler Günü’nde tatlı bir aile aktivitesi eşliğinde annenize birbirinden güzel çerçeveler hediye edin ve birlikte fotoğrafları yerleştirin. Hem nostaljik dakikalar geçirmiş olacaksınız hem de hatıralarınızı çerçeveleyip ömürlük hale getireceksiniz.

[notification type=”notification_info” ]Bunu da okuyun: Hediye Rehberi: Güzelliğine Düşkün Anneler İçin Seçtiklerimiz
Cilt temizleme cihazlarından dermaroller’lara, ışıklı makyaj aynalarından en şık parfüm setlerine; bakımlı anneler için seçtiğimiz 20 hediye burada![/notification]

4. Takılar sergide


Annelerin kadın ruhunu okşayacak bir hediye de düşünmeli mutlaka. Takılarını yerleştireceği, hem düzenli hem de şık gözükecek bir takı standı ya da askı obje hediye edebilirsiniz. Takılarını estetik bir şekilde dizip dilediğini seçme özgürlüğüyle sergileyebilir böylece. Kutuların içinde dağınık bir şekilde unutulmaktan, birbirine dolanmaktan kurtulan takılar dekorasyona entegre olup çıklıklarını ortaya koyuyorlar böylece.

5. Işıltılı bir hediye


Şamdan ve mumluk ev dekorasyonunun en estetik elemanlarından. Ortamı yumuşatan, rahatlatan ve şıklaştıran mum ve fenerler, şamdan ve mumluklar Anneler Günü için en iyi hediye seçimlerinden. Hediyenize kokulu ya da kokusuz mumlar da eklemeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı