Burçlara Göre Dekorasyon Rehberi

Aşkın, kariyerin ve neredeyse tüm tercihlerin rengini etkileyen yıldız haritanızın, ev dekorasyonu seçimlerinizi de etkileyeceğini biliyor muydunuz? “Evet aynı ben!” dedirtecek burçlara göre dekorasyon rehberimizi mutlaka inceleyin! 

Koç: Mücadele ve rekabetten hoşlanan Koç burçları, hayatın her alanında iddialı olmaktan çekinmezler. Bu yüzden, ev dekorasyonunda iddialı ve parlak renkler ve çarpıcı aksesuarlar kullanmak Koçlar için uygun olacaktır. 

Boğa: Lüks ve konforuna takıntılı Boğalar için, pahalı ve rahat bir kanepe ve yatak evin olmazsa olmazlarındandır. Evini dünyanın merkezi olarak gören Boğa burçlarının, ev dekorasyonunda favori renkleri ise kesinlikle toprak tonları. 

boğa

İkizler: Değişkenliğin sembolü olan İkizler burçları, adeta bir trend avcısıdır. Her konuda olduğu gibi dekorasyon trendlerini de ilk uygulayanlar genelde İkizler burcu kadınlarıdır. Canlı ve iç açıcı renklerle samimi bir ev ortamı yaratmak, her İkizlerin hayalidir. 

Yengeç: Hassas ve kırılgan ruhları ile Yengeç burçları için evleri, dış dünyanın kaosundan korunacakları güvenli bir liman gibidir. Büyük ve sıcak yemek masaları, pofuduk minderler; geniş köşe koltuklar ve pastel renklerle dizayn edilmiş bir ev, Yengeçleri fazlasıyla mutlu eder. 

Aslan: Kendini şımartmayı çok iyi bilen Aslanlar için, evde konfor ve eğlence çok önemlidir. Ev dekorasyonunda hem rahatlık hem de şıklığın peşinde koşan bu burç için; bir oyun köşesi, saten çarşaf takımları ya da kocaman bir giyinme odası uygun olabilir. 

Başak: Düzen ve mükemmellik takıntılarıyla ünlü Başak burcu kadınları için, modüler gardırop üniteleri ve dolap içi düzenleme sistemleri adeta aşk gibidir. Daima temiz ve düzenli olmaktan hoşlanan Başakların tercihi genelde, kolay temizlenebilen ve derli toplu görünen eşyalardan yanadır.

basak

Terazi: Sanat ve estetikle arası en iyi olan burç hiç şüphesiz Terazidir. Evrenin ve renklerin enerjisine ve sanatın iyileştirici güzelliğine inanan Teraziler, sade mobilyaları estetik biblo ve aksesuarlarla tamamlamaya bayılırlar. 

Akrep: Loş aydınlatmalar, seksi bir yatak odası takımı ve çarpıcı ev aksesuarları denilince akla tabii ki, bitmeyen karizması ve cazibesi ile Akrep burçları gelir. 

Yay: Özgürlük düşkünü Yay burçları, eşya ve maddiyattan çok anı biriktirmeyi önemserler. Çeşitli ülke / şehirlerden aldıkları anı eşyaları ve dekoratif fotoğraf çerçeveleri, Yay burçları için çok önemlidir. 

Oğlak: Toprak grubunun en muhafazakar burcu Oğlak, sık değişimlerden hiç hoşlanmaz. Bu yüzden, kaliteli ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek, vintage esintili ahşap mobilyalar Oğlak burçları için idealdir. 

oğlak

Kova: Üç boyutlu düşünebilen, kıvrak zekalı Kovalar, ev dekorasyonunda teknolojiden bol bol faydalanırlar. Uzaktan kumandalı stor perdeler, ilginç aydınlatmalar ve TV koltukları; Kova burçlarının ruhlarını yansıtır. 

Balık: Su burçlarının mavi renge olan tutkusu tartışılmaz. Bu yüzden Balık burçları, evlerinin her yerinde lacivertten turkuaza; mavinin tüm tonlarını kullanabilirler. Mozaik taşlar, vitray süslemeler ve akvaryum çağrışımlı cam aksesuarlar da Balık burçlarının evleri için son derece uygun seçimler olacaktır.

balık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu