Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
BİLGİSAYARDİĞER

CREA performans ve multimedya açığını kapatıyor
Teknolojide yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkan CREA, Blu-ray ve HD Teknolojisi oynatıcılı dizüstü bilgisayarı NX5 serisini kullanıcılarına sunar.

Crea bu model ile dizüstü bilgisayarında performans ve multimedyayı bir arada isteyen kullanıcıları farklı bir deneyimin kapılarını açmaya davet ediyor.  Modelin dikkat çeken diğer özellikleri ise high defination 4 çekirdekli işlemci, HDMI port, 500 GB’lık hard disk kapasitesi, 9 hücreli Li-Ion batarya, bluetooth, yüksek performans gerektiren oyunlar için olmazsa olmaz ekran kartı ve parmak izi okuma.

Crea, Geleceğin teknolojisi olan Blu-ray ile özellikle yeni nesil yüksek çözünürlüklü (HD) videoların tek bir diskte saklanabilmesinde yardımcı olurken aynı zamanda çok büyük miktarda veri depolamaya da yardımcı oluyor. Tek tabakalı bir Blu-ray diskte 25 GB’lık kapasitesi ile iki saatten fazla HDTV kalitesinde görüntü veya 13 saat civarında standart çözünürlüklü görüntü saklanabiliyor. Çift tabakalı biçimi ise 50 GB veri depolama kapasitesine sahip.

Crea NX5 in göze çarpan diğer bir özelliği de Core 2 Quad işlemciye sahip olması. Intel’in yeni nesil işlemcisi olan Intel® CoreTM2 Quad, çok parçalı uygulamalar için gereken tüm bandı sağlıyor. Bu işlemci daha hızlı, daha soğuk ve daha sessiz çalışan 45 nm Intel® CoreTM mikro mimarisiyle üretildi. Kullanıcılar böylece farklı bilgisayar kullanma deneyimini yaşamanın keyfini çıkaracak.

Crea NX5′in göze batan diğer bir özelliği de 4GB RAM DDR2’ye sahip olması. Bu RAM’in kullanıcılara getireceği en büyük kolaylık, aynı anda birden fazla oyun açabilmesi. Bu RAM ile oyun meraklıları ayrıca oyunlar arasında hızlı geçiş yaparak oyun oynama deneyimini farklı bir boyuta taşıyacaklar.

Dizüstü bilgisayar kullanıcılarının oyun oynarken veya çalışırken en çok yakındıkları sorun, batarya ömrü. İşte, Crea NX5 9 hücreli lityum iyon batarya ile bu soruna çözüm getiriyor. Tüketiciler Crea NX5in sahip olduğu 9 hücreli lityum iyon özellikli batarya ile dizüstü bilgisayarlarını 4 saat süreyle şarj etmeden kullanabilme ayrıcalığına kavuşacak.

Dizüstü bilgisayar kullanıcılarına Crea NX5in sunduğu ayrıcalıklar yukarıdakilerle sınırlı değil. Crea NX5 320GB gibi yüksek bir sabit disk kapasitesi sunarak tüketicileri taşınabilir disk taşıma sorunundan kurtarmayı hedefliyor. Böylelikle kullanıcılar veri kaybı yaşama korkusuna son verecek.

Crea NX5, dizüstü bilgisayarın çalınma olasılığını da ortadan kaldırıyor. Modelin sahip olduğu parmak izi teknolojisi sayesinde bilgisayar çalınsa bile bu teknoloji sayesinde bilgisayarın kullanılması mümkün olmuyor.

Crea NX5 ile kullanıcılar sevdikleriyle görüntülü konuşma imkânına da sahip oluyor. Modelde gömülü bulunan 2,0 MP çözünürlüğündeki web kamerasıyla tüketiciler, sevdikleriyle kaliteli çözünürlükte sohbet edebilecek.

Dizüstünde performansı ve multimedyayı birlikte isteyen kullanıcıların yeni bilgisayarı olan Crea NX5, hızı ve eğlenceyi bir araya getiriyor!

Fiyat bilgisi: Crea NX5 1.699 USD den başlayan fiyatlarla

Ayrıntılı bilgi için www.crea.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 2732’yi arayabilirsiniz.