Dijital fotoğrafa ekonomik başlangıç için Kodak C613

ImageKodak, uygun fiyata yüksek kalite talep eden dijital fotoğraf meraklıları için Kodak EasyShare C613 zoom'lu dijital fotoğraf makinesini sunuyor. 6.2 MP çözünürlüğe sahip ürün, 16 çekim ve 3 renk moduna sahip bulunuyor. 6.2 MP çözünürlüğe sahip C613, 50×76 cm'ye kadar baskı alınmasını sağlıyor. Kodak Renk Bilimi teknolojisiyle donatılan C613, 3X optik küresel olmayan zoom objektif (35 mm eşdeğeri: 36-108 mm) ile, net ayrıntıları yakalıyor ve fotoğraf kalitesinden ödün vermeksizin objelere yaklaşmayı sağlıyor. 5X dijital zoom sayesinde, fotoğrafları büyütmek mümkün oluyor. Ürünün KDV dahil satış fiyatı 199 YTL.

Kolay kullanımlı C613, dijital görüntü sabitleme özelliğiyle de dikkat çekiyor. Bu sayede, fotoğraf makinesinin titremesi ve hedefin hareket etmesinden kaynaklanan bulanıklıklar engellenebiliyor. Fotoğraf makinesinin yazılımı, daha net bir çözünürlük için makinenin titremesini otomatik olarak en aza indiriyor. C613, 2.4 inç iç/dış mekan renkli çekim ekranıyla, fotoğrafları parlak ve net olarak görüntüleme imkanı veriyor.

C613'ün 1250'ye kadar çıkan yüksek ISO moduyla, düşük ışık koşullarında ve hızlı hareketlerin olduğu durumlarda tüm ayrıntılar görülebiliyor. Ses kaydetme, oynatma ve fotoğraf makinesi üzerinde düzenleme özellikli sürekli VGA video ile, hareket halindeki hayatı yakalamak mümkün oluyor. 4, 9 ya da 16 görünüme kadar baskıları içeren video baskı seçeneklerine ek olarak tek kare görüntüleme ve paylaşma olanağı da sunuluyor.

C613, spor, portre, kar, havai fişek, arkadan aydınlatma ve sahil dahil programlı 16 çekim ve renkli, sepya ve siyah-beyaz dahil 3 renk moduna sahip bulunuyor. Fotoğraf makinesi üzerinde kırpma, bulanık fotoğraf uyarısı ve geri al-sil gibi pek çok fotoğraf geliştirme ve düzenleme özelliği içeriyor.

Internal Memory Plus özelliği, hafıza kartının dolması durumunda, fotoğraf makinesinin dahili hafızasına hemen geçiş yapmayı sağlıyor. 16 MB dahili hafıza ve SD/MMC kartı genişletme yuvası sayesinde, kutudan çıkarır çıkarmaz makineyi kullanmak mümkün oluyor.

Başa dön tuşu