Epson'dan baskı, tarama ve fotokopi çözümleri

ImageEpson'ın ev ve ofis kullanımı için ideal hepsi bir arada A4 modeli Stylus DX4450 Serisi kalite, esneklik ve maliyetin önemli olduğu durumlarda tüm baskı, tarama ve fotokopi ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Lazer yazıcıyla yazılmış gibi metin çıktısı ve parlak fotoğraf baskıları sağlayan Stylus DX4450 su, leke ve solmaya karşı dayanıklılık sağlayan Epson DURABrite Ultra Mürekkebini kullanıyor.

Epson Stylus DX4450 Serisi,  yüksek baskı ve fotokopi hızları ve yüksek kaliteli tarama kapasitesiyle ev ve küçük ofis kullanıcıları için ideal bir hepsi bir arada ürün. 25 sf/dk'ya kadar baskı hızı ve 5760dpi çözünürlüğe sahip Epson Stylus DX4450 serisi, hızlı bir şekilde bilgisayara gerek kalmadan fotokopi de alabiliyor. Stylus DX4450 ile tarama yapmak renkleri eski haline getiren, tozu gideren ve solmuş fotoğraflardaki arka ışığı düzelten Epson Easy Photo Fix özelliği sayesinde çok kolay.

Stylus DX4450 Serisi ayrıca fotoğraflar üzerinde manuel  rötuş yapmadan en iyi kaliteyi elde etmek isteyen kullanıcılar için Epson PhotoEnhance özelliğine de sahip.  Epson PhotoEnhance yüksek kaliteli fotoğraflarda en iyi renk ayarlarının yapılabilmesi için ten renklerini, manzaraları ve silüetleri otomatik olarak algılıyor ve ayarlıyor.

Epson Stylus DX4450 Serisi, fotoğrafların kolayca yönetilmesini, dosyalanmasını ve bastırılmasını kolaylaştıran Epson Creativity Suite yazılımını içeriyor.  Kullanıcıyla dost arabirimi sayesinde görüntülere dijital fotoğraf makinesi veya tarayıcı gibi ürünlerden kolayca ulaşılabilirken, Epson Easy Photo Print kırmızı gözün giderilmesini kolaylaştırıyor.

Epson Stylus DX4450 Serisi Epson DURABrite Ultra Mürekkebi kullanıyor. Her pigment parçacığını koruyucu reçine kapsülü içinde bulunduran pigment esaslı bu teknoloji, mürekkebi su, leke ve solmaya karşı dayanıklı hale getiriyor ve bir fotoğraf albümünde saklandığında 200 yıla kadar dayanabilen, lazer yazıcıyla yazdırılmış gibi metin ve parlak fotoğraflar üretiyor.

Epson Avrupa Ürün Müdürü Mohamed Musa, "Epson Stylus DX4450 Serisi bu segmentte ayrı mürekkep kartuşları kullanan, 25 sf/dk'ya kadar baskı hızı ve 5760dpi çözünürlük sunan tek model.  Üstelik, Epson'ın DURABrite Ultra Mürekkebi sayesinde düz kağıt üzerinde keskin ve mürekkebi bulaştırmayan baskılar üretiyor.  Farklı baskı, tarama ve fotokopi ihtiyaçları olan yoğun çalışan bir ev veya ev ofis, Stylus DX4450 Serisini kaliteden ödün vermeyen hesaplı bir çözüm olarak düşünecek" diyor.

Epson Stylus DX4450'ün temel özelliklerinin özeti:

 • Yüksek kaliteli hepsi bir arada baskı, tarama ve fotokopi
 • Ayrı mürekkep kartuşları
 • Uzun süre dayanan belgeler, lazer yazıcıyla yazılmış gibi metin ve parlak fotoğraflar sağlayan DURABrite Ultra Mürekkebi
 • 25 sf/dk'ya kadar yüksek baskı hızları ve 10x15cm'lik fotoğraf için 89 sn baskı hızı
 • Epson'ın eşsiz Micro Piezo teknolojisi sayesinde uygun baskı ürünleri üzerinde 5760 dpi optimize çözünürlük
 • Epson PhotoEnhance özelliği
 • Epson Easy Photo Fix özelliği
 • Epson Creativity Suite ile fotoğraf yönetimi, dosyalama ve baskı
 • 600dpi'lik tarayıcıyla yüksek kaliteli tarama
 • OCR ABBYY FineReader yazılımıyla dökümanları metne tarama
 • ENERGY STAR uyumlu
 • Ayrı mürekkep kartuşları

Tavsiye Edilen Perakende Satış fiyatı 66 Euro+KDV'dir.

Başa dön tuşu