Evinizin Havasını Değiştirin

Evinizin genel havasından sıkıldınız ve ufak dokunuşlarla ortama yeni bir soluk getirmek istiyorsunuz. Öyleyse hazırladığımız bu beş öneri ilginizi çekebilir.

Duvarlar boş kalmasın

Çıplak duvar kadar sıkıcısı yoktur herhalde. Boş kalan duvarınızı farklı büyüklükteki fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Her birine farklı çerçeve kullanın ki, eviniz tekdüzelikten uzak olsun.

Duvar Dekorasyonu

Aydınlatmada farklılık

Eviniz ne kadar iyi dekore edilmiş olursa olsun, ona ruh katan şey aydınlatmasıdır. Bu nedenle yıllanmış lambalarınızı artık kullanmaya son verip, tasarımıyla ilgi çeken bir lamba satın alabilirsiniz.

Modern Aydınlatmalar

Renkli yastıklar

Evde dikkat çekici bir değişiklik yapmanın en iyi yolu, koltukların kumaşını değiştirmektir. Ama bunun için ayıracak bir bütçeniz yoksa, sadece daha modern ve renkli yastıklar alarak bile evinize yepyeni bir hava katabilirsiniz.

Renkli Yastıklar

Büyük aksesuarlar

Pek çok kişi büyük ev aksesuarlarının pahalı olduğunu düşünür ama bu büyük bir yanılgıdır. Bu tür dekoratif eşyalar bütçeyi zorlamadığı gibi evinizin çok daha karakteristik bir hal almasını da sağlar.

Aksesuarlar

Huzur veren kokular

Evin havasını değiştirmenin en kolay yöntemiyse, etrafa kokulu mumlar yerleştirmektir. Gül, amber veya çikolata kokulu mumların, evinizi daha sıcak bir amtostere kavuşturacağından emin olun.

Dekoratif Mumlar

Başa dön tuşu