Genius'tan çalışmanızı kolaylaştıran klavye

Kullanıcılarına ürünleri ile her geçen gün çeşitlilik sağlayan Genius, kullanıcıların çalışma tarzını kolaylaştıran klavyesi TWIN TOUCH 750e LASER’i piyasaya sunduğunu açıkladı. Yeni klavye ile kullanıcılar verimliliklerini artırırken hayatlarını kolaylaştırmanın farkını hissedecekler.

 

Genius TWIN TOUCH 750e LASER’in dikkat çeken en önemli özelliklerinden biri sahip olduğu kısayol tuşları. Tüketiciler bu tuşları kullanarak Office çalışmalarına, İnternet özelliklerine ve multimedyaya ulaşabilecekler. Örneğin, ihtiyacınız olan Ms Word belgesini incelemek için bir tuşa basmanız veya Microsoft MSN hesabınıza ulaşmak için klavye üzerindeki MSN ikonuna basmanız yeterli olacak.

TWIN TOUCH 750e LASER sıvı dökülmesine karşı su geçirmezlik özelliği ile de göz dolduruyor. Böylece kullanıcılar bilgisayar karşısında çalışırken olası kazalara karşı daha rahat davranacak ve klavyelerinin su geçirmeme özelliğine bayılacaklar. Klavye ayrıca 27 MHz lazer teknolojisi ve Vista desteğine de sahip. TWIN TOUCH 750e LASER‘ın yanında gelen fare ise güç koruma teknolojisine sahip ve uzun kullanım ömrü sunuyor.

Genius TWIN TOUCH 750 e LASER ayrıca 4 yönlü (yukarı, aşağı, sağa, sola) kaydırma özelliğiyle İnternet’te sörf yaparken yakınlaştırma veya tarama yapabiliyor. Klavyeyle birlikte gelen fare 4 adet AA alkalin pil ile çalışıyor.

Bilgisayar kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ve verimliliklerini artıran Genius TWIN TOUCH 750e LASER 102 TL fiyat ile teknoloji marketlerde satışa sunuldu.

Başa dön tuşu