Hafif, ince ve estetik MSI X340

MSI, bir paket kağıt mendilinden bile daha ince olan X-Slim serisi ürünü olan X340 modelini ilk kez CeBIT Hannover Fuarında tüketicisinin beğenisine sundu. 

Dünyanın bilgisayar çözümleri ve donanımı alanında sayılı üreticilerinden olan MSI, performans ve enerji tasarrufu avantajlarına sahip Intel ULV mimarisini destekleyerek geliştirdiği  X340 diz üstü bilgisayarıyla, taşınabilir bilgisayar pazarında yepyeni bir sayfa açıyor. MSI bu yıl piyasaya sunduğu X-Slim serisiyle estetik ve kolay taşınabilirliği bir arada isteyen tüketicinin notebook anlayışını değiştirmeye aday oluyor.

MSI pazarlama müdürü Sam Chern “Hafif, ince ve estetik  olgusu, notebook satın alacak tüketicilerin tercihleri arasında gittikçe yukarı tırmanıyor. MSI, X-Slim serisini daha yenilikçi ultra-taşınabilir modellerle genişletmeyi planlıyor. ” dedi.

X340 ultra taşınabilir notebook, 16:9 sinema oranı, 13″ LED ekran, 1.3kg’lık ağırlık ve en kalın noktasında 1.98 cm, en ince noktasında 6mm olan ince tasarımıyla dikkat çeken ürün, öte yandan performans ve çokluortam özelliklerinin yanında enerji tasarrufunda öncü ULV CPU mimarisi kullanan Intel Centrino Mobil platformuyla diğer notebook ürünlerine oranla 6 kat daha az enerji tüketiyor.

Teknolojiyi şıklıkla birleştiren X340, farklı tüketici tercihlerine için üç farklı renk özelliğine sahip: Görkemli Şampanya – Altın rengi, Elegan İnci Beyazı ve Stil sahibi Teknoloji Siyahı.

Başa dön tuşu