DİĞER

League Of Legends Elo Hell Nedir ve Nasıl Çıkılır?

Elo Hell Nedir?

Elo Hell, kelime anlamı ile Elo Cehennemi demektir. League of Legends’da oynadığınız dereceli maçlarınızda kaybetme oranınızın kazanma oranınıza kıyasla daha yüksek olması durumudur. Kazanma yüzdesi %45 ve altındaki oyuncular genelde Elo Hell’e düşmüşlerdir. Elo Hell’e düştüğünüz zaman dereceli oyunlarınıza nispeten daha kötü oyuncular gelecektir ve bunun sonucunda ise oyunlar daha sıkıcı ve kaybetmeye eğilimli geçecektir. Çünkü kazanma oranı düşük oyuncular genelde AFK kalmaya ve oyunu satmaya daha meyilli olmakla birlikte oyun bilgileri daha düşük oyunculardır. Elo Hell’e bir kere düştükten sonra çıkmak oldukça zordur fakat mümkündür. Sizler de art arda oyunlar kazanarak ve kazanma serileri yaparak Elo Hell’den kurtulmak ve kümenizi iyileştirmek için lol league boost hizmetini sunan eloboost sitelerinden ücret karşılığı profesyonel destek alabilirsiniz.

Elo Hell’den Nasıl Çıkılır?

Elo Hell’den çıkmak için yapmanız gereken yegane şey art arda oyunlar kazanmak ve kazanma oranınızı artırmaya çalışmaktır. Bunu yapabilmek için ise iyi oynadığını düşündüğünüz ve yeteneklerine güvendiğiniz bir arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Ayrıca kazanmanın bir diğer yolu da güncel yamadaki güçlü olan meta şampiyonlarını oynamaktan geçer. Takım arkadaşlarınız ile daha doğru ve daha düzgün iletişimler kurup hatalı olduklarında hatalarını nazikçe belirtebilirsiniz. Önemli şeylerden biri de oyunlarda umudunuzu kaybedip hemen pes etmemenizdir. Elbette bütün bunları yaparken diğer Elo Hell oyuncuları gibi asla toxic ve zararlı davranışlar sergilememelisiniz.

Elo Hell’de Olduğumu Nasıl Anlarım?

Öncelikle Elo Hell’deki bir oyuncu her zaman kaybettiğinden daha az puan kazanır. Örneklemek gerekirse bir Elo Hell oyuncusu bir dereceli oyun kazandığında 15 LP kazanıyorsa, kaybettiğinde her zaman bu puandan daha yüksek bir puan kaybedecektir. Ayrıca bir Elo Hell oyuncusunun kazanma kaybetme oranı genellikle %45’lerden daha düşüktür. Tabii ki de bu yüzdeden söz ederken 10-20 maç ile oluşan yüzdeden değil, 50-100 ve üzeri maçlarda oluşan kazanma yüzdesinden söz ediyoruz. Elo cehenneminin zorlu maçlarından kurtulamıyor ve sürekli kaybediyorsanız eloboost hizmeti dışında başka çareniz kalmamış demektir. Profesyonel oyuncular tarafından Uziboost güvencesiyle hesabınızı elo hell’den kurtarmak için buraya tıklayın.

Başa dön tuşu