DİĞER

Massa, AMD teknolojisine güvendiğini söyledi

Imageİstanbul birinciğinin 2. kez yaşayan Fellipe Massa "AMD teknolojisine güvendiğini ve başarısına güç kattığını"  ifade etti. Yarışta Ferrari'ler nefes kesti.  İzleyici adeta Massa'nın ve Raikkonen'in rekabetini izledi.

AMD'nin Başkan Yardımcıları Hanri Richard, Stephen DiFranco, Pierre Brunswick, Alberto Matchi Ferrari ile tam bir uyum içinde çalıştıklarını, teknolojik ortaklığın başarısının ardındaki gücün AMD'nin en ileri teknolojileri uyguluyor olmasından kaynaklandığını ifade ettiler.

Ferrari CEO'su Jean Todt ise şöyle söyledi: "İnsanlar bir Ferrari yarış otomobilden lider performans bekliyorlar.  Bunun için, artan taleplerimizi karşılayabilecek güçlü ve güvenilir ortaklara ihtiyacımız var.  AMD teknolojisi, ihtiyaçlarımızı tam karşılayan seçenek olarak yanımızda duruyor."               

Dünyanın en rekabetçi iki ortamında faaliyet gösteren ve mükkemmellik ve insana saygı gibi ortak temel değerlere sahip iki firma önümüzdeki günlerde yine birçok başarılı işe imza atacak gibi görünüyor.

AMD'nin Formula 1 partisine ilgi büyük oldu.

Esma Sultan Yalısında gerçekleştirilen AMD Formula 1 Partisi, Kimi Raikkonen'in yanısıra çok sayıda iş adamını ağırladı. Özel güvenlik kartları ile giriş yapılan partiye ilgi büyük oldu. Geceye, teknoloji devlerinin dünya başkan ve başkan yardımcıları, türkiye genel müdürleri ve çok sayıda seçkin konuk katıldı.

Ajan Ruby'ler Partideydi

Eğlencenin doruklara tırmandığı gecede, muhteşem kıyafetleri ile sahne alan Ajan Ruby'lerin gösterisi nefes keserken, Poi'ler ile yapılan dans, ışıklar saçtı. Dünyaca ünlü DJ performansları, dans show'lar tüm geceye renk kattı.

Başa dön tuşu