Ofislere Renk Katacak 5 Süper Ürün

Çoğu zaman evinizden bile daha çok zaman geçirdiğiniz ofisinizin dekorasyonu, gün içindeki enerjinizi ve çalışma motivasyonuzu doğrudan etkileyecek kadar önemli. Gri ve kasvetli bir ofiste dakikaları saymak kadar; renkli ve eğlenceli bir çalışma ortamında çalışıldığında çok daha iyi işler çıkarmak kaçınılmaz. Ofisinize küçük dokunuşlarla renk katmak isterseniz bu 5 süper ürünle, çok fazla bütçe ayırmadan ofis dekorasyonunda büyük farklar yaratabilirsiniz:

1. Yazı Tahtaları

Kalemli beyaz tahtalar, yazı folyoları ya da ilkokul yıllarından hatırladığımız kara tahtalar… Bu yazı tahtası çeşitlerinin tümü, ofisinizdeki yaratıcılığı körükleyen bir oyun alanı görevi görür. Üzerinde dilediğinizce çizim yapabileceğiniz bu tahtalar sayesinde iş stresini üzerinizden kolayca atabilirsiniz. Ayrıca gün içinde tüm çalışanların gözü önünde bulunması gereken notları yazabileceğiniz bir kara tahta, retro görünümü ile ofisinize nostaljik ve hoş bir hava katabilir.

shutterstock_229035040

2. İlginç Tasarımlı Masa Lambaları

Özellikle akşam mesailerinde ve kapalı havalarda hayat kurtaran masa lambaları, her ofisin ihtiyacı. Ofis çalışanlarının hemen her gün kullandıkları bu lambaları ilginç tasarımlı olanlardan seçerseniz ofisinizin havası bir anda değiştirebilirsiniz.

shutterstock_245370703

3. Projeksiyon Cihazları

Bir projeksiyon cihazı, toplantı ve sunumlarda işlerinizi kolaylaştıracağı gibi, boş zamanlarınızda çalışma arkadaşlarınızla toplanıp film seyretmek ya da konsol oyunu oynamak için de kullanılabilir. Bunu bir düşünün isterseniz!

4. Eğlenceli Levhalar

Ofis dekorasyonuna biraz mizah katmaktan kimseye zarar gelmez! Alışılmış yönlendirme tabelaları yerine şaşırtıcı ve esprili levhalar koymak, ofis çalışanlarının ve ofise yolu düşen misafirlerinizin yüzlerinde bir tebessüm oluşmasını sağlayacaktır. Bu esprili levhaları hazır olarak satın alabileceğiniz gibi yaratıcılığınızı konuşturarak kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

5. Rengarenk Kalem ve Dosyalar

Yoğun ve sıkıcı iş günlerinde, rengarenk kırtasiye malzemeleri kullanmak insana her zaman iyi gelir. Renkleriyle enerji veren klasörler, neon renkli kalem setleri ve tabii ki cıvıl cıvıl yapışkanlı not kağıtları ile ofiste oluşan kasvetli havayı bir anda dağıtabilirsiniz.

shutterstock_151582406

[wonderplugin_carousel id=”537″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu