OKI A3 yazıcısı MC860’ı A4 renkli MFP fiyatına satışa sunuyorOKI, ekonomik kriz döneminde baskı maliyetlerini kontrol etmek, yazıcı, tarama, fotokopi işlerini yüksek kalitede, tek bir cihazdan almak  isteyen kullanıcılara A4 MFP fiyatına, A4 ve A3 renkli baskı yapabilen çok fonksiyonlu ürünü MC860’ı sunuyor.

OKI Printing Solutions Türkiye, Küçük ve orta boy işletmelerin (KOBİ)  baskı, fotokopi ve faks ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlanan MC860’ı,kullanıcıların beğenisine sunuyor. Kompakt tasarımı ile dikkat çeken MC860, az alan kapladığı için çalışma mekanını kısıtlamıyor.

MC860; renkli ve siyah/beyaz baskı veya kopyalama ihtiyacını hızla giderme, birkaç tuş dokunuşuyla networkten veya doğrudan faks alıp yollama, dökümanları  tarayıp bilgisayara ihtiyaç duymadan e-posta ile gönderme, hatta doğrudan USB belleklere aktarma özelliklerine sahip.

Tasarruf ve çevre açısından çok önemli bir özellik olan kağıdı çift taraflı tarama ve baskı teknolojisi (Dublex) MC860’ın önemli özellikleri arasında yer alıyor.

OKI Printing Solutions Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, MC860 ile A4 MFP fiyatına, A4 ve A3 renkli baskı, tarayıcı, fotokopi, faks özelliklerine sahip mükemmel sonuç veren çok fonksiyonlu bir ürün sunulduğunu, ürünün KOBİ’lerin ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak tasarlandığını söyledi.

MC860 ile kartvizitten, 1.2m’lik poster boyutuna kadar her ebatta baskı yapılabiliyor, broşür hazırlanabiliyor, böylece kullanıcılara baskı işlerinin tümünü ofis içinde halletme olanağı sağlanıyor.

Sahip olduğu ProQ2400 Multi-level baskı teknolojisi, tek-geçiş LED baskı ve microfine High Definition Toner ile MC860, canlı, gözalıcı görseller, rahatlıkla farkedilen detaylar ve temiz metinler sunuyor.

Gelişmiş fonksiyonların daha kolay kontrol edilmesini sağlayan anlaşılır, dokunmaktik bir ekrana sahip olan MC860, her türlü network’e kolayca entegre oluyor.  Bir OKI yazılımı olan PrintSuperVision (PSV) ve Print Control Yazılımı aracılığıyla network üzerinden, sarf malzemelerinin durumu görülebiliyor, kullanım ve renkli baskı kısıtlamaları belirlenebiliyor.

MC860’ın teknik özellikleri

A3-A4 siyah-beyaz/ renkli yazıcı, tarama, fotokopi, faks özellikleri

Dakikada A4 boyutunda 26 sayfa, A3 boyutunda 15 sayfa renkli baskı

Dakikada A4 boyutunda 34 sayfa, A3 boyutunda 17 sayfa siyah-beyaz baskı

Dakikada 26 sayfa renkli, 34 sayfa siyah-beyaz fotokopi

Kağıdı çift taraflı tarama ve baskı (Dublex) özelliği

3 yedek tepsi ile 1460 sayafaya kadar çıkan kağıt kapasitesi

PSV ve Print Control Yazılımı ile uyumlu network ve gelişmiş dokunmatik ekran ile kolay kontrol

Yüksek baskı ve teknolojisi ve  High Definition Toner ile canlı renkler

Bilgisayar olmaksızın e-mail gönderme, USB’ye doğrudan data transferi

Networkten faks gönderimi ve alımı.

Kartvizitten, postere her ebatta baskı yapma olanağı.

Başa dön tuşu