Pentax'tan taşınabilir renkli tarayıcı

ImagePentax, yüksek kalitede tarama yapmanın zorunlu ve mekanın sorun olduğu zamanlarda harika çözüme ulaşabilmenizi sağlayan Pentax DS Mobil 600 scanner'ı duyurdu. Bu güçlü, ufak, hafif, 600 DPI renkli scanner, benzersiz kalitede tarama ve doküman ile fotoğrafların kolay yönetimini sağlayan dinamik yazılım ile birleştirilmiş.

DSMobile 600 DSmobile USB teknolojisinin yerini alıyor ve yüksek çözünürlük, USB 2.0 arayüzü ile yüksek hız ve tarama ihtiyaçlarını basitleştiren ek bir yazılım sunuyor.

 • Küçük, kompakt dizayn – Ölçüleri; yükseklik 1.5" , derinlik 2.0", uzunluk 11" ve sadece 12.2 ons ağırlığı ile DSmobile 600 en iyi seyahat arkadaşınızdır.
 • Hiçbir iş çok küçük yada çok büyük değildir – Dsmobile 600, iş kartı büyüklüğünden 8.5 x 14" büyüklüğündeki kağıtlara kadar tarama yapma çeşitliliğini sunar.
 • Sadece bir PC ekleyin – Eşsiz USB güç/veri ara yüzü tüm gücü direkt olarak PC'den alır ve sökülüp takılablen bir USB kablosu ile birlikte gelir.
 • Düşük güç tüketimi ile yüksek performans – Dsmobile 600 yüksek hızlı bir USB 2.0 ara yüzüne bağlanır ve uyku modunda sadece 0.2W, tarama yarken ise 2.0W'lık güç tüketir.
 • Taramak sadece bir dokunuş uzaklıkta – Dsmobile 600'deki düğmeye tek dokunuş sizin için uygun olan tarama programlarını çalıştırır. Seçtiğiniz bir tarama0 programınızı standart olarak seçin ve o tek dokunuş seçmiş olduğunuz programı başlatsın.
 • Dsmobile 600 sadece bir scanner değildir, güçü bir scan paketidir – Pentax Dsmobile 600 scanner scan etmek için ihtiyaç duyduğunuz herşeyle birlikte kutulanmış olarak gelir;
  DSmobileSCAN – Bu program sayesinde taradığınız dosyaları otomatik olarak Adobe® Acrobat® formatında saklayabileceksiniz. Yazılımı Kurulum CD'nizin içerisinde bulaiblirsiniz.
  PageManager Version 7 – Taradığınız belgelerinizi kaydetmek üzerlerinde değişikik ypmanıza olanak sağlayan program sayesinde tarama işlemlerini daha kısa sürede tamamlayabileceksiniz.
  TWAIN – Bu yazılım tüm tarama ve kontrol ayarlarının kullanıcı tarafından müdehale edilmesini sağlar.

PENTAX DSmobile 600 Kutu İçeriği: DSmobile 600 tarayıcı, 2m USB çıkarılabilir kablo, Kurulum CD'si, Kullanım Klavuzu, 2 adet kalibrasyon kağıdı, 1 temizleme kağıdı ve koruma kılıfı.

Başa dön tuşu