Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Teknoloji

Philips TAT2205 TWS [İnceleme]

En iyi Bluetooth kulaklık modelleri sayesinde yürüyüşte ve araç kullanırken müzik dinlemek veya telefon görüşmesi yapmak mümkün. Hem kablolu hem kablosuz kulaklık alternatifleri sunan Philips’in en iyiler arasında dâhil ettiği TAT2205 TWS kulaklık modelini inceledik. Kulaklık satın almadan önce Philips TAT2205 inceleme yazımızı okumanızı öneririz.

Philips TAT2205 TWS, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Ses kalitesini artıran 6 mm neodimyum sürücülere sahip olması ve IPX4 su sıçramasına ve tere dayanıklı olması da modelin pazarda öne çıkmasını sağlıyor. Gelelim Philips TAT2205 TWS kulaklık hakkındaki detaylara.

Tere ve su sıçramasına dayanıklı

Philips TAT2205 TWS modeli ufak tefek ve hafif. Hatta kot pantolonun cebine sığabiliyor. Şarj kutusunun da küçük olması daha rahat kullanım avantajı sağlıyor. IPX4 sertifikasıyla terleme ve su sıçraması gibi durumlara karşı dayanıklı olduğunu garantiliyor. Bu da TAT2205true wireless kulaklığınızı taktığınızda yağmur yağmasından veya deniz kenarında yürüyüş yaparken müzik dinlemekten endişelenmeyeceğiniz anlamına geliyor. Kulaklık uçları değiştirilebilir yapıda olduğundan kulağa oturan daha kullanışlı ucu kolaylıkla bulmak mümkün. Philips TAT2205 TWS; beyaz, kırmızı, mavi ve siyah renk seçenekleriyle her tarza hitap ediyor.

12 saat oynatma süresi

Şarj kutusu, küçük boyutuna rağmen iyi performans gösteriyor. 12 saate kadar oynatma süresi sunuyor. Tek bir şarj 4 saate kadar oynatma süresi sunması, şarj edilmiş kutunun 8 saat daha oynatma süresi sunması da kulaklığı segmentinde öne çıkarıyor. Kutuyu USB-C kullanarak 2 saatte tamamen şarj edebiliyorsunuz.

Bluetooth 5.0 desteği

Philips TAT2205 TWS, piyasadaki birçok modelden farklı olarak 5,0 sürümü kullanıyor. Diğer akıllı ev aletleriyle uyumluluk gösteren Bluetooth 5,0 sürümü, bağlantı mesafesi ve veri aktarım hızı noktasında farkını gösteriyor. Kullanım mesafesi 10 metreyi bulabiliyor.

Philips TAT2205 TWS inceleme yazımıza bir Bluetooth kulaklık için en önemli özelliklerden biri olan ses performansıyla devam ediyoruz. Kulaklık, sahip olduğu 6 mm neodimyum akustik sürücüler sayesinde basları güçlü veriyor. Kulaklığı kutudan çıkarır çıkarmaz akıllı telefonla eşleştirip net ses performansını deneyimleyebiliyorsunuz. Kulaklık, en son eşleştirilen cihazı hatırlıyor. 

Sesli asistanla eşleşme

Kulaklıktaki düğmeler; ses düzeyini ayarlama, şarkıları geçme veya duraklatma, aramaları kabul etme veya reddetme imkânı tanıyor. Telefona hiç dokunmadan sesli asistanı etkinleştirip müzik çalma, yön bilgisi isteme bilgileri kontrol etmesini isteme gibi komutlar da verebiliyorsunuz.

Kontrol kullanıcıda

Philips TAT2205 inceleme yazımıza kontrol detaylarıyla devam ediyoruz. Philips TAT2205 kulaklık modelinin en çok beğendiğimiz özelliği gelen aramaları reddetmek veya kabul etmek için telefona dokunmaya gerek olmaması. 

Sonuç değerlendirmesi

Philips TAT2205 fiyat etiketinin hakkını veriyor. Kulaklığın fiyat performans dengesi, çoklu bağlantı desteğine ve NFC özelliğine sahip olmamasından kaynaklanan açığı kapatıyor. Kulaklıklar üzerinde bulunan düğmeler kulaklığı daha işlevsel hale getirmiş. Kutudan kulak yapısına göre değiştirmeye olanak tanıyan iki farklı boyutta kulakçık çıkması ve Type-C şarj kablosunun çıkması da kulaklığı cazip kılıyor. Mikrofon kalitesi orta seviyede olmakla birlikte fiyata göre yeterli oluyor. Philips TAT2205 şarj etme, USB-C sayesinde pratik hale geliyor. Kulak içi kulaklık ihtiyacınız varsa Philips TAT2205 inceleme yazımızdan anlaşılacağı üzere fiyat performans dengesi bakımından bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Philips TAT2205 Bluetooth kulaklık modeline GittiGidiyor avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Kulaklık ihtiyacınız için kulak içi yerine, kulak üstü kulaklık modellerini tercih ediyorsanız Günlük İhtiyaçlara Optimum Çözüm Kulaklık: Philips SHL3070BK inceleme yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

Philips TAT2205 TWS teknik özellikleri

  • Ağırlık: 0,032 kilogram
  • Pil: Lityum iyon
  • Müzik çalma süresi: 4+8
  • Konuşma süresi: 3 saat
  • Bekleme süresi: 50 saat
  • Hassasiyet: 90 dB