Profesyoneller gibi HD kalitesinde çekim

Verbatim, HD kalitesinde görüntü ve yüksek veri transferi hızı sunan 2 adet HD Video SDHC Hafıza kartlarını geliştirdi. Hafıza Kartları, 4 GB ve 8 GB kapasitede.

Verbatim özellikle video kameralarda kullanılmak üzere yeni ürettiği HD video SDHC Hafıza Kartları, fotograf makinelerinde de yüksek çözünürlüklü fotograf elde etmeyi garantiliyor. En yüksek hız sınıfı olan 6. klasmanda bulunan Hafıza Kartları, saniyede 9MB/s (66x) yazma vede 20MB/s (133x) okuma hızını kullanıcıya sunuyor. 4GB kapasiteli kartlarda, orta kalite görüntü ayarında 90 dakikaya kadar veri saklanabiliyor. 8GB SDHC Flaş kartlarda ise, yüksek çözünürlüklü görüntü ayarında 1 saat veya orta çözünürlüklü görüntü ayarında 180 dakikaya kadar veri kaydedilebiliyor. Ayrıca, HD Video SDHC Hafıza Kartları, Nikon D90 gibi video kaydı yapabilen tek aynalı refleks dijital kameralarda da kullanılabiliyor.

USB Memory Verbatim EUMEA İş Geliştirme Müdürü Hans Christop Kaiser, “Günümüzde, hobi olarak video çekimi yapan kullanıcalar bile yüksek kaliteli video kameralar vede yüksek kapasiteli veri saklama ünitelerini talep ediyor. Verbatim HD Video SDHC bu kullanıcılar için, en gelişmiş teknolojiyi, hızlı veri transferini ve yüksek veri saklama kapasitesini sunuyor. Böylece, doğumgünü, düğün ve tatil filmleri yıllarca en yüksek kalitede saklanabiliyor.” diyor.

Başa dön tuşu