Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
DİĞER

SAS’tan mali suçların tespitine yönelik yeni yazılım

Mali suçlar, suçluları tespit edip durdurmakta hızın ve verimli çalışmanın önemli olduğu bankacılık, sigorta, kamu ve sağlık gibi sektörlerde güncelliğini korumaya devam ediyor.

İş analitiği yazılım ve hizmetleri alanında çalışan SAS, Enterprise Case Management (Kurumsal Vaka Yönetimi) ile daha fazla güç, esneklik ve görev otomasyonu sunarak, BT desteğine ve zamana bağlı kalmaksızın dolandırıcılık incelemelerine hız kazandırıyor. SAS Enterprise Financial Crimes Framework’ün (Kurumsal Finans Suçları Çerçevesi) bir bileşeni olan Kurumsal Vaka Yönetimi çözümü, süreçleri ve incelemeleri daha etkin bir hale getirerek; giderleri azaltıyor ve dolandırıcılığa karşı daha yüksek koruma sağlıyor.

Yeni SAS Enterprise Case Management çözümü, versiyonlama, sosyal ağ analizi entegrasyonu, web servisi arama ve etkinlik bildirimi gibi ek özellikleri de içeriyor. Versiyonlama sayesinde denetimciler, vakada değişiklik yapıldığında önceki versiyonlara göre farklı olan noktaları anlık olarak ve kolaylıkla görebiliyor.  Böylelikle versiyonlar arasında manuel geçiş yapmaktan ziyade zaman tasarrufu sağlayan denetimciler ayrıca, telefon numarası, e-posta adresi gibi kilit değişikliklerin kolayca izini sürebiliyor.

Sosyal ağ analizinin fonksiyonları ile görüntüleme özelliğini kullanan SAS Enterprise Case Management, vakayla ilgili olan kişilerin ağını kolaylıkla görüntülerken, kullanıcılara çok daha zengin bilgi akışı sağlıyor ve müşterinin daha bütünsel bir görüntüsünü sunuyor. Otomatik ağ görüntüleme, denetimcilerin birden fazla ürün grubunda ya da organize suç halkalarındaki olası suçlara yönelik uyarıları daha iyi kavramalarını sağlarken, normalde kolaylıkla atlanabilecek ve daha büyük bir vakayı aydınlatabilecek kritik detayları gün yüzüne çıkarıyor. (Teknolog)