Sevgililer Günü’nü Evde Geçireceklere 5 Dekorasyon Önerisi

Sevgiliye hediye aldınız, evde yapılacak aktiviteleri planladınız. Sırada ev dekorasyonu var. Sevgilinize gerçekten unutulmaz bir gün yaşatmak istiyorsanız size özel detaylarla evinizde romantik Sevgililer Günü atmosferi yaratabilirsiniz. Unutulmaz bir Sevgililer Günü konsepti hazırlamak için Sevgililer Günü’nde Evde Romantik Esintiler başlıklı yazımız da size ilham verecek. 

1. İkinize ait fotoğraflar

Sevgililer günü fotoğrafları
Sevgililer Günü için gerçekten özel bir dekoratif süsleme yapmak istiyorsanız önerimiz, beraber çekildiğiniz fotoğraflardan yararlanmak. İkinizin en mutlu anlarına dair fotoğrafları bir araya getirip saman bir ip üzerine mini mandallarla asabilir, fotoğrafları şık çerçevelere yerleştirerek özel bir köşe yapabilirsiniz. Fotoğrafları duvara asıp buna uygun bir ışıklandırma yapmak da çok hoş bir görüntü yaratacaktır. 

2. Cam şişelerden yararlanın

Sevgililer günü dekorasyonu
Unutulmaz bir 14 Şubat sürprizi için sevgilinize özel mesajları cam şişelerin içerisine yerleştirerek evin farklı noktalarına gizleyebilirsiniz.  Sevgiliniz, yemek masasında, koltukta, banyoda ve evin diğer noktalarında bulduğu mesajlarla çok mutlu olacaktır. Mesajları şişelerin içine yerleştirmeyip renkli kalemlerle şişelerin üzerine yazmak da bir diğer öneri. 

3. Harf süslerle duvar dekoru

Duvar dekoru
Sevgililer Günü’nü özel kılacak bir diğer süsleme önerisi de renkli büyük harflerden yararlanmak. İsimlerinizin baş harflerini alarak duvara şık süslemeler yapabilirsiniz.

4. Çiçekler ve mumlar

Çiçekler ve mumlar
Evinizde sevgilinizi ve sizi yansıtan özel bir romantik bir köşe yaratmak için mumlar, çiçekler ve çerçeve içindeki fotoğraflara ihtiyacınız var. Seçeceğiniz kırmızı güller ve şık mumlarla, günün anlam ve önemine uygun bir köşe yaratabilirsiniz. Dilerseniz kırmızı gül yapraklarından yararlanarak sevgilinizin yollarını da süsleyebilirsiniz. Erkekler, burada iş size düşüyor. 

5. Romantik kalpler, balonlar

Romantik kalpler
Sevgililer Günü’nde evin her köşesini kırmızı balonlarla doldurabilir; kalp şeklindeki yastıklarla şık bir Sevgililer Günü konsepti hazırlayabilirsiniz. Aşk temalı bu dekoratif tasarımla sevgilinize mükemmel bir gün yaşatacağınızdan şüphemiz yok. 

Kalp şeklinde yastık yapımı için gerekli malzemeler:
– Kalp şeklinde kalıp
– Kırmızı renkte kumaş
– Elyaf
– İğne-iplik
– Makas 

Yapılışı:
Kalıp yardımıyla kırmızı renkte bir kumaşı ön ve arka yüz olmak üzere iki eşit kalp şeklinde kesin. Çok ufak bir kısmı açıkta kalacak şekilde kenarlarını birleştirin. Açıkta kalan kısımdan içeri elyaf doldurun ve kalan boşluğu da dikerek kapatın. Dilerseniz yastığı duvara asabilmek için bir de kurdele dikebilirsiniz. 

Sevgililer Günü Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı