Şıklığın sadelikle buluştuğu fare

Genius’un kablolu optik fare ailesinin yeni üyesi ScrollToo 200, son derece sade tasarımı ve şıklığıyla dikkat çekiyor. Hem Windows Vista hem de Mac OS X ile tam uyumlu olan ScrollToo 200, avuç içine tam oturan oval tasarımıyla rahat bir kullanım sunuyor.

Her iki elle de kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan ScrollToo 200’ün gelişmiş optik algılayıcısı 1200 dpi çözünürlük değerinde çalışıyor. Piyasada bulunan düşük çözünürlüklü sıradan optik farelerden çok daha yüksek izleme performansı sunan ScrollToo 200 ayrıca önemli bir teknolojik yeniliği de sahip. Genius tarafından geliştirilip patenti alınan Magic Roller teknolojisini kullanılarak üretilmiş olan ScrollToo 200 ile üzerinde çalıştığınız dokümanlarda ve Web sitelerinde çok daha etkili bir şekilde gezinmeniz mümkün. 

Bilgisayarınıza USB arayüzünden bağlayabileceğiniz ScrollToo 200’ün kaydırma tekerleği aynı zamanda üçüncü tuş görevini de görüyor. Ekstra fonksiyonları yerine getiren tuşlardan ve karmaşık kullanım detaylarından tamamen uzak durularak üretilmiş olan ScrollToo 200 sadelik arayanlara hitap ediyor.

Sağlam, şık ve sade ScrollToo 200’ü akik siyah ve doğal beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle teknoloji marketlerinde bulabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

Arayüz

USB

İşletim Sistemleri

Windows Vista/ XP/ 2003 / 2000

Macintosh OS X 10.2.8+

Çözünürlük

1200 dpi

Boyutlar

100 x 52 x 30 mm

Tuş Sayısı

3

Ağırlık

86 gr

Başa dön tuşu