Teknoloji

Social Media Awards’den Gümüş Ödül

Sosyal medya alanında başarılı performansların ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2021’de GittiGidiyor Blog olarak “Kurumsal Blog” kategorisinde gümüş ödülün sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz!

Marketing Türkiye, BoomSonar ve Deloitte uzmanlığıyla yapılan Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışmalarından Social Media Awards Turkey bu yıl 9 Haziran 2021 akşamı online olarak gerçekleştirilen ödül töreni ile kazananları açıkladı.

Çok sayıda sektörden markanın sosyal medya performanslarının ölçümlendiği yarışmada, GittiGidiyor Blog ‘Kurumsal Blog’ kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

E-ticaretin ilk kapsamlı içerik platformu olarak 2015 yılından bu yana yayın hayatına devam eden GittiGidiyor Blog, GittiGidiyor CMO’su Feyza Dereli Fedar’ın deyimiyle “kullanıcılarına keşif deneyimi yaşatan” bir blog.

5000’den fazla içeriğiyle kullanıcılarına merak ettikleri birçok konuda rehber niteliği taşıyan bilgiler sunan GittiGidiyor Blog, kampanyalar ile birlikte influencer ve editörlerin seçtikleri ürünleri aynı platformda bir araya getiriyor. Veriyi odağına alarak özgün bir içerik dünyası sunuyor; bunu yaparken kullanıcıların alışveriş deneyimini kolaylaştırmış oluyor.

Tüm bu içerik dünyasına yepyeni sürprizler de katmaya hazırlanan GittiGidiyor Blog, aldığı ödülün mutluluğuyla birlikte yenilikler sunmak üzere çalışmaya, üretmeye devam ediyor!

Başa dön tuşu