Tekofaks'tan Teknoloji Garaj Günleri

ImageTekofaks bir ilke imza atıyor ve teknolojide Garaj Günleri'ni başlatıyor. 22 – 23 Mart 2008 tarihlerinde Tekofaks Genel Merkezi'nin Garajı'na gelenler ile 21 Mart Cuma ve 24 Mart Pazartesi günlerinde Panasonic'in resmi satış sitesi olan http://eshop.panasonic.com.tr adresini ziyaret edenler, bu şenlikte Panasonic ürünlerini piyasa fiyatının çok altında satın alma imkanına sahip olacak.

"Geleneksel Panasonic Bahar Şenliği, Tekofaks Garaj Günleri" başlıyor. Plazma TV'den fotoğraf makinasına ev sineması sisteminden kablosuz ev telefonuna kadar pek çok ürün tüketicisi ile buluşurken yüzde 80'e varan indirimler görenleri şaşkına çevirecek. 21 Mart Cuma ve 24 Mart Pazartesi günlerinde Panasonic'in resmi satış sitesi olan http://eshop.panasonic.com.tr/ adresinde ve 22-23 Mart günlerinde 10.00-22.00 saatleri arasında Tekofaks Merkez Binası Garajı'nda kurulacak olan özel satış alanında adeta bir "Bahar Şenliği" yaşanacak.

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek "Tekofaks Garaj Günleri" yılda 1 kez, sadece mart ayında, sınırlı stokla ve belirli tarihler arasında yapılacak. Yüzlerce çeşit Panasonic 3 gruba ayrılarak tüketicisiyle buluşacak. Papatya grubu stoklarda sınırlı sayıda kalan, ambalajı bozulmamış, teknik hiçbir sorunu bulunmayan sıfır ürünlerden, gelincik grubu Tekofaks'ın iş ortaklarına konsinye ve demo olarak gönderilen az kullanılmış, teknik hiçbir hasarı bulunmayan ürünlerden, sümbül grubu ise teknik servis tarafından onarım görmüş ürünlerden oluşacak. Şenlik kapsamında sümbül grubu ürünlere 1 yıl ücretsiz Tekofaks Yedek Parça ve Teknik Servis garantisi sunulacak.

Başa dön tuşu