BİLGİSAYARDİĞERSES ÜRÜNLERİ

TomTom'dan kullanımı kolay GPS

TomTom’un başlangıç seviyesi olarak sunduğu yeni navigasyon cihazı TomTom START, kaliteyi kullanım kolaylığı ve stille birleştiriyor. Kasım ayı itibariyle raflarda yerini alan TomTom START, dünya genelinde milyonlarca TomTom kullanıcısının sürüş deneyimini kolaylaştıracak.

 

TomTom’un ürün portföyü içerisinde 249 TL’lik satış fiyatı ile TomTom Start, Arçelik, Teknosa, Media Markt, Vatan, Bimeks, hepsiburada.com başta olmak üzere birçok teknoloji mağazasının raflarında yerini aldı. Uygun fiyatı ile dikkat çeken TomTom Start’a sahip olan kullanıcılar, 1 yıl süresince her üç ayda bir çıkan harita güncellemesini de ücretsiz olarak indirebilecekler.

Dünyanın bir numaralı navigasyon cihazı TomTom, yeni ürünü TomTom Start ile daha önce bir araç navigasyon sistemi kullanmamış olan sürücüler için mükemmel, aynı zamanda bir o kadar basit çözümler sunuyor. Hafifliği ve 3.5 inç ekranı ile de dikkat çeken TomTom Start, bu özellikleri ile cepte, küçük bir çantada ya da torpido gözünde kolayca muhafaza edilebiliyor.

TomTom’un tek bir düğme ile sürücüleri varmak istedikleri yere en kısa yoldan ulaştıran mükemmel bir navigasyon cihazı olduğunu belirten TomTom Türkiye Ülke Direktörü Özgür Yiğiter, “Sürücülere kendi stillerini yansıtabilecekleri geniş kişiselleştirme seçenekleri sunan TomTom Start, basitleştirilmiş menüsü sayesinde cihaza önceden yüklenmiş olan binlerce “İlgi Çekici Nokta”ya kolaylıkla ulaşılmasına olanak tanıyor. Daha fazla kişiselleştirme için ise kullanıcılar, TomTom HOME masaüstü yazılımından pek çok eğlenceli ses ve video gibi zengin içerikli seçenekleri de cihaza yükleyebiliyor” dedi.

En güncel haritalar 1 yıl boyunca ücretsiz

TomTom’un uygulamaya koyduğu ücretsiz harita güncelleme kampanyasına dahil olan TomTom START, Harita Güncelleme Hizmeti’ni (Map Update Service) 1 sene boyunca ücretsiz kullanma şansı veriyor. Bu doğrultuda; Arçelik, Teknosa, Media Markt, Vatan, Bimeks, hepsiburada.com başta olmak üzere birçok teknoloji mağazasında 249 TL satış fiyatı ile raflarda yerini alan TomTom START’ı satın alacak kullanıcılar 1 yıl süresince 4 harita güncellemesini ücretsiz olarak yükleyebilecek ve Türkiye haritasının en yeni versiyonlarını cihazlarına yükleyebilecekler.

TomTom START’ın başlıca özellikleri:

Kullanım Kolaylığı

 • – Montaj gerektirmeyen Tak & Kullan özelliği.
 • – İki düğme ile basitleştirilmiş menü: “Rota Planla” ve “Haritaya göz at”.
 • – 3.5″ inç ekranı, cihazın arkasına kolayca tutturulan yarı sabit EasyPortTM araç kiti ve hafifliği (128 g) ile taşıma kolaylığı.
 • – Açık ve net ses komutları.

En Güncel Haritalar

 • – Milyonlarca TomTom kullanıcısının sürüş deneyimlerine dayanarak güncellenen haritalar ile günün her saati en hızlı rotayı hesaplayan IQ Routes teknolojisi.
 • – Map Share Teknolojisi ile her gün güncellenen binlerce ücretsiz haritayı cihazı yükleme olanağı.

Güvenlikte Lider

 • – Gerçekçi görsel açıklamalar ve tekrar edilen yol işaretleri ile takip kolaylığı.
 • – Yüksek kaliteli hoparlör ve sesli komutlar için ayarlanabilir ses seviyesi.
 • – Acil numaraları ve en yakın acil hizmet sunan lokasyonlara direkt erişimi gösteren Yardım menüsü.

Aksesuarlar

 • – Değiştirilebilir renkli kapak seçenekleri (StartSkins).
 • – USB şarj aleti.
Başa dön tuşu