Toyotasa web sitesi yenilendi

ImageOtomotiv sektörünün lider şirketlerinden Toyotasa, web sitesini yenileyerek, görselliğin ve fonksiyonelliğin daha önde olduğu bir kimliğe kavuşturdu. Toyotasa, web sitesinde yaptığı yeni düzenlemelerle sanal dünyada tüketicilerinin beklentilerine çok daha iyi cevap veren, daha kapsamlı bir  hizmet vermeyi hedefliyor. Toyota'nın tüm şirketlerinde uygulanan Kaizen felsefesinin esaslarından "sürekli gelişim"i hedefleyen Toyotasa, bu doğrultuda otomobil tutkunlarının daha fazla bilgi alabileceği ve tüm bu bilgilere daha kolay ulaşabileceği bir web sitesi oluşturdu. Toyota'nın "inovasyon" yaklaşımı doğrultusunda yenilen web sitesi, tasarımı ve içeriği ile farklılaşıyor.

Toyotasa'nın www.toyotasa.com.tr adresli internet sitesinde tüm Toyota modelleri iç ve dış fotoğraflarıyla birlikte detaylı olarak aktarılıyor. Modellerin teknik özelliklerinin, donanımlarının, renk seçeneklerinin ve fiyatlarının yer aldığı sitenin en farklı bölümlerinden birini ‘Kendi Toyota'nı Yarat' kısmı oluşturuyor. Bu  interaktif uygulamada aracınızı istediğiniz donanım, renk ve aksesuar  özelliklerini  seçerek kendiniz yaratabiliyor ve aynı zamanda oluşturduğunuz  modeli  360  derecede görüp fiyatını da öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda, istediğiniz bir Toyota Yetkili Satıcısının sizi aramasını da talep edebiliyorsunuz.

Ayrıca, sitenin inovasyon bölümünde yer alan konsept otomobiller sayesinde geleceğin Toyota modellerini şimdiden incelemeniz mümkün.

ToyotAktif üyelik

Tüm  kampanya  haberlerinin güncel olarak yer aldığı web sitesinde, periyodik bakım,  kasko,  Toyota  Puan,  24  Saat  Yardım ile ilgili tüm bilgiler ‘Satış  Sonrası' başlığı altında yer alıyor. Türkiye genelindeki tüm Toyota Yetkili  Satıcıları'nın bilgisini il il rahatlıkla bulabileceğiniz sitenin en güzel taraflarından birini de ‘üyelik' bölümü oluşturuyor. İsim, adres, telefon ve e-posta bilgileri girilerek kolaylıkla üye olunabiliyor. Üyelik sonrasında size düzenli olarak e-bültenler gönderiliyor. Üye olduğunuz kategoriye  göre  isterseniz ToyotAktif e-bülteni aylık olarak, isterseniz de F1 e-bültenini her bir F1 yarışını takiben alabilirsiniz.

Üyelik  sistemiyle  yine  2.  el  havuzuna  kayıt olabilirsiniz. 2. El Havuzunda, sisteme gerek şahıslar gerekse Toyotasa Yetkili Satıcıları tarafından kaydedilmiş olan tüm 2. El Toyota marka araçları görebilir, satmak istediğiniz kendi 2. El aracınızı olduğunuz takdirde sisteme ekleyebilirsiniz.

Toyotasa'nın   çevre   ve   sosyal   sorumluluk  projelerini,  haberlerini, etkinliklerini,  Formula1  gelişmelerini  de  bulabileceğiniz sitede, ‘Sıkça Sorulan Sorular' bölümü ise  aydınlatıcı bilgiler sunuyor. "Aracım çalındı, anahtarımı  ve  garanti  kitapçığımı  kaybettim,  ne  yapabilirim?", "Dizel aracımda  hangi  yakıtı  kullanmalıyım"  gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevapları için buradan faydalanabilirsiniz.

Eğer  Toyota tarihinde nostaljik bir tura çıkmak isterseniz dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla'nın 40 yılını anlatan yazı tam size göre. Toyota modellerinin fotoğraf ve reklam filmlerinin de indirilebildiği yeni web sitesi otomobil tutkunlarına Toyota markası ve modelleri ile ilgili her türlü doyurucu bilgiye ve malzemeye ulaşma sansı tanıyor.

Başa dön tuşu