Türkçe "Heroes" web sitesi yayında

ImageSıradışı güçlere sahip sıradan insanların da artık bir internet sitesi var. CNBC-e tarafından yayına sokulan "24" dizisinin Türkçe web sitesi 24.cnbce.com'un ardından şimdi de "Heroes" hayranları en sevdikleri kahramanları hakkında her şeyi heroes.cnbce.com adresinden takip edebilecek. Heroes'un yeni sezonu 11 Kasım'da CNBC-e'de başlayacak.

Yeni Sezon, Yeni Macera, Yeni İnternet Sitesi…

Heroes 11 Kasım'da başlayacak ikinci sezonuyla sevenlerini ekran başına toplarken yeni açılan türkçe internet sitesiyle de heyecanı sanal ortama taşıyacak. Heroes hayranları aradıkları her türlü bilgi ve eğlenceyi bu sitede bulabilicekler. http://heroes.cnbce.com, "geçen haftaki bölümü kaçırdım" endişelerinine de son verecek. "Bölüm Rehberi"nde yer alan fotoğraflı açıklamalar sayesinde dizinin hiçbir sahnesinden mahrum kalmayacak.

Sitede yer alan "Kadro Bilgisi"nde ise kahramanları hayata geçiren isimleri bulabilirsiniz. İkinci sezonun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler "Video" bölümünde ikinci sezondan seçilmiş sahnelerle merakını giderebilir. Ayrıca dizinin sahne arkası görüntüleri de bu bölümde mevcut. "Röportajlar" bölümünde ise Hiro, Ando ve Mr. Nakamura gibi eski karakterleri canlandıran oyuncular dizi hakkında konuşurken ikinci sezonda ekibe katılanlar karakterlerini tanıtıyor.

Heroes Supersite görsel açıdan da hayranları tatmin edecek derecede zengin. "Galeri" bölümünde her bölüm ve sahne arkası için fotoğrafların yanı sıra dizide Isaac Mendes'in çizdiği 9th Wonders çizgi romanlarından da görseller yer almakta. "Dosyalar"da ise bilgisayarınızı süslemek için ikonlar ve duvar kağıtları bulabilirsiniz.

Ayrıca bu sitede eğlence de eksik olmayacak. Diziyle paralellik kuran ve hatta dizideki eksik parçaları tamamlayan özel çizgi romanlarda kahramanların farklı yüzlerini görme şansına erişebilirsiniz. Ya da belki siz o özel kişisiniz ama henüz farkında değilsiniz ve bunu "Oyun" bölümündeki Yetenek Testi'ni yapmadan da gerçeği öğrenemeyeceksiniz.

Siz de kahramanlar arasına katılın, Heroes hakkında bilmek istediğiniz her şeyi en güncel haliyle http://heroes.cnbce.com adresinden takip edin.

Başa dön tuşu