Wii Fit Plus Türkiye'de

Teknoloji tutkunlarının heyecanla beklediği Wii Fit Plus, Avrupa ile aynı anda Türkiye’de Kasım ayı itibariyle raflardaki yerini aldı! Dünyada milyonları peşinden sürükleyerek bir fenomen haline gelen Wii Fit, vücudunuzu ve zihninizi geliştirecek yeni özellikler sunan Wii Fit Plus ile, evde egzersiz yapmayı kolaylaştırıyor!

Paket antrenman programları ve kalori ölçerinin yanı sıra denge oyunlarıyla eğlendiren Wii Fit Plus ile kilo verirken stresinizi atabilir, kendi kendinizin kişisel antrenörü olabilirsiniz.  

Wii Fit Plus ile eğlenceye hazır mısınız?

Nintendo Wii tutkunlarının merakla beklediği Wii Fit Plus,  Kasım ayında Avrupa ile aynı anda Türkiye’ye geldi! Wii Fit Plus ile evinizin konforunda yapabilecekleriniz ise saymakla bitmiyor…

 

Yeni Wii Fit Plus ile forma girin!

Eğlenerek sıkı bir vücuda sahip olmanızı sağlayan Nintendo Wii Fit Plus üzerinde kendi yoga ve dayanıklılık geliştirici egzersiz programlarınızı oluşturabiliyor, hangi bölgelerinizin çalışmasına, hangilerinin dinlenmesi gerektiğine karar verebiliyorsunuz.

“Çalışma Rutinim” özelliğiyle hazırlamış olduğunuz çalışma programlarını kaydeden ve 30 egzersize kadar kombinasyonlar oluşturmanıza imkan sağlayan Wii Fit Plus, rutin kasları çalıştırmaya yardım eden ve esnekliği arttıran birleşimler sunuyor.

Örneğin; sağlık rutini ile yağ yakmaya yoğunlaşabilecek, gençlik rutini ile vücudunuz, zihniniz ve vücudunuzun alt bölgesini çalıştırabileceksiniz.

 

“Kalori ölçer” ile egzersiz sonrası verdiğiniz kaloriyi hesaplayın!

Wii Fit’te de yer alan BMI (Vücut Kitle İndeksi), kilo ölçümlerine Wii Fit Plus ile yeni bir yorum katıyor. Yeni kalori ölçer sayesinde Wii Fit Plus ile yaptığınız günlük egzersizlerde verdiğiniz kaloriyi yakından takip edebileceksiniz. Yapılan fiziksel aktivite esnasında vücudun harcadığı yaklaşık oksijen miktarından yola çıkarak vücudunuzun harcadığı tahmini kaloriyi öğrenebileceksiniz. 

Örneğin; Wii Fit Plus, 70 kilo vücut ağırlığına sahip bir insanın 1 buçuk saat Hula Hoop egzersizinin sonunda tahmini harcadığı kalorinin 140kcal e eşit olduğunu söyleyebilecek. 

Bütün orjinal Wii Fit özelliklerinin yanında %50 daha fazla içerik sunan Wii Fit Plus; 15 yeni denge oyunu, 6 yeni dayanıklılık antrenmanı ve yoga aktivitesi ile vücudunuzu rahatlatacak, ağrıyan kaslarınızı gevşetecek ve sizi günlük yaşamın stresinden uzaklaştıracak…

 

Denge oyunlarında arkadaşlarınızla yarışın!

Wii Fit Plus farkıyla eğlenceyi ikiye katlayan mini oyunlar ve çoklu oyuncu opsiyonları ile ailecek paylaşabileceğiniz birçok aktivite sizi bekliyor!

8 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği ile çeşitli denge oyunları ve egzersizlerde kullanıcılar birbirleri ile yarışabilecekler. Bir Mario platform oyunu oynarmış gibi engelleri aşarak hedefe varabilir, arkadaşlarınıza kartopu fırlatabilir veya arkadaşınızın çılgın bir tavuk gibi kanat çırparak uçmaya çalışmasını izleyebilirsiniz!

Wii Fit Plus, Wii Denge Tahtası ile birlikte paket olarak satışa sunulacak. Wii Denge Tahtası sahipleri için oyunun tek başına satılan versiyonu da raflardaki yerini alacak.

Wii Denge Tahtası sayesinde aktivitelerdeki hareketleri ve aksiyonu dengenizi ve ağırlığınızı sağa, sola, geriye veya öne vererek kontrol edebilirsiniz. Wii Denge Tahtasındaki sensorlar en küçük hareketi algılayacak kapasitededir. Böylece elinizin yerini değiştirmek gibi vücut hareketleri bile kolayca algılanır.

Kaykay ve Ritimli Kung Fu gibi yeni eklenmiş aktiviteler sayesinde kullanıcılar Wii Denge Tahtası aksesuarını birbirinden değişik, yeni ve eğlenceli şekillerde tecrübe edebilecekler.

Başa dön tuşu