Yalnız Yaşayan Erkekler İçin Dekorasyon Önerileri

Yalnız yaşayan ve dekorasyon konusunda kafasında onlarca soru işareti bulunan erkekler için kurtarıcı bir rehber hazırladık!

Yalnız yaşayan erkekler, dekorasyon sadece kadınlara özel bir şey değil. Siz de beğenilerinizi, stilinizi evinize yansıtabilir, sevdiğiniz renkleri, mobilyaları etrafınızda toplayabilirsiniz. Biliyoruz bu konuda bilginiz az, bu yazının asıl amacı da tam olarak bu zaten. Sizi doğru şekilde yönlendirmek. Yalnız yaşayan erkekler için dekorasyon önerileri sizinle.

Birinci sırada rahatlık var

Biliyoruz, konfor sizin için en önemli unsur ev içinde. Televizyon izlerken ya da müzik dinlerken rahat bir koltukta uzanmak, bir şeyler içmek ve atıştırmak, hatta koltuğunuzdan olabildiğince az kalkmak istiyorsunuz. Bunun için reçeteniz belli; rahat ve konforlu bir uzanma ya da tv koltuğu, bir yan sehpa ve gerekirse bir puf. Olası kazalarda en az zararı almak, kolay temizlik yapmak amacıyla koltuğunuzu deri malzemeden tercih etmenizi tavsiye edelim mutlaka.

Koyu renkler ve desenler

Koyu renkleri sevdiğinizi biliyoruz. Aslına bakarsanız bu sizin için bir avantaj da aynı zamanda. Koyu renkli mobilyaları eşleştirmek nispeten daha kolaydır. Ahşap, cam ve başka hemen tüm malzemelerle kolayca uyum sağlar. Leke göstermemesi de cabası. Koyu renkler için ek olarak önerimiz arada mutlaka birkaç grafik desene yer vermeniz. Halı, yastık ya da puf için değerlendirilebilir. Bu şekilde koyu renklerin tekdüzeliğinden kurtulabilirsiniz.

Teknolojiden faydalanın

Kolay temizlenebilen kumaşlar, nano teknolojik malzemeler tercih edin. Deri her zaman şık, maskülen ve kolay temizlenen, doğru bir seçim. Teknolojinin size sağlayacağı bir diğer avantaj da iyi bir ses ve görüntü sistemi kurulumu. Erkekler için en önemli ev elemanlarından…

[notification type=”notification_info” ]Bunu da okuyun: Evde Film Keyfinize Renk Katacak 5 Detay
Kendinize bir Tv keyif köşesi hazırlıyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktası söz konusu. Detayları ise bu yazımızda![/notification]

Stil paleti

Koyu masif ahşap mobilyalar, zamansız kült tasarımlar, mermer, cam, pleksiglas malzeme paletinizin en önemli elemanları olacak. Yine de minimal düşünün, az ve öz mobilya ve aksesuarla tamamlayın dekorasyonunuzu.

Zevklerinizi gösterin

Karakterinizi, stilinizi ve zevklerinizi yansıtan sanat eserlerine yer verin evinizde mutlaka. Mümkün mertebe sade çerçeveler kullanın. Kendinizi beğendiğiniz işlerle çevrelemiş olacak ve evinizde mutlu hissedeceksiniz böylece.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu