Yaşam Kalitenizi Arttıracak 7 Ürün

Büyükşehir hayatının keşmekeşi, iş stresi, yoğun trafik, şehrin gürültüsü ve bitmeyen temposu derken eve geldiğimizde hepimiz biraz rahatlamaya ve kendimizi şımartmaya ihtiyaç duyuyoruz. Pek çok marka da kendine zaman ayırmak isteyenlerin bu çağrısına karşılık vererek çok özel ürünler tasarlıyor. Bu çok özel ürünler arasından sizin için seçtiğimiz bir ya da birkaçı ile kendinizi şımartmak isterseniz önerilerimize bir göz atmalısınız.

1. İçmeye Doyamayacağınız Çaylar

1. Icmeye Doyamayacaginiz Caylar

Benzersiz kokuları ve tatlarıyla unutulmaz bir his yaratan çok özel çaylar, akşam eve dönüp koltuğunuza kurulduğunuzda sizi bekliyor olacak. Bir kurabiye ve sevdiğiniz kitap eşliğinde yudumlayacağınız çaylarla günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

2. Diyete Kısa Bir Mola!

2. Diyete Kisa Bir Mola

Kalori hesaplayarak geçen günlerin ardından hedefinize ulaştıysanız ya da yaklaştıysanız lezzetli bir molayı hak ettiğinizi düşünüyoruz. Bu kaçamak için de çikolatadan daha iyi bir seçenek bulmak güç. Yanında en sevdiğiniz kahve ve taze meyvelerle tüketerek lezzeti katlayabilirsiniz.

3. Cildinize Pamuksu Dokunuşlar

3. Cildinize Pamuksu Dokunuslar

Günlük strese maruz kalan yorgun cildiniz özel bir bakımı fazlasıyla hak ediyor. Cilde kaybettiği nemi ve canlılığı kazandıran vitamin içerikli serumları denemelisiniz. Teninize ihtiyacı olan bakımı sunan serumlarla yorgunluk belirtileri ve cilt problemlerini kısa sürede aşabilirsiniz.

4. Yumuşacık Bir His: Masaj Yağları

4. Yumusacik Bir His- Masaj Yaglari

Bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek bir önerimiz var. Aromaterapi yağları ile en az yarım saatlik bir masaj, düşüncesiyle bile yüzünüzü güldürecek. Bir de gerçekleştiğini düşünün!

5. Duyuları Harekete Geçiren Parfüm Setleri

5. Duyulari Harekete Geciren Parfum Setleri

Kokuların psikolojiniz üzerindeki etkilerini biliyor musunuz? Bazı kokular size kendinizi daha iyi hissettirip rahatlatıcı bir sakinlik sunarken bazıları ruhunuzu canlandırarak enerjinizi yerine getiriyor. Parfüm, duş jeli ve vücut losyonundan oluşan parfüm setleri içinden beğendiğiniz kokuları seçerek ihtiyacınız olan canlılığı ya da dinginliği deneyimleyebilirsiniz.

6. Evinizin Atmosferini Değiştiren Kokular

6. Evinizin Atmosferini Degistiren Kokular

Yorgun bir günün sonunda evinize geldiniz. Şöyle sakin bir müzik açtınız. İçeceğinizi hazırladınız ve yumuşacık koltuğunuza sırtınızı yasladınız. Bu atmosferi tamamlamak için önerimiz, benzersiz esansları ile bulunduğu ortamın havasını değiştiren kokulu mumlar. Beğendiğiniz esansı alın ve evinizde huzur dolu bir ortam yaratın.

7. Müzik Her Yerde

7. Muzik Her Yerde

Salonda ya da oturma odasında müzik dinlemeye alışkınsınız. Ancak müziğinizi evin her yerine zahmetsizce taşımaya ne dersiniz? Kablosuz Bluetooth hoparlörlerle müziğinizi hem iç hem de dış mekânlarda dinleyebilir, dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Küveti doldurun, mumları yakın ve hafif bir müzik eşliğinde tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı