Taşınabilir oyun konsoluna rakip: Oyun Tableti Wikipad

Teknolog Puanı

Tasarım
Kullanım
Performans
Fiyat

Başarılı

Yenilikçi bir tablet çözümü olarak oyunseverlerin ilgisini çekiyor. Estetik yapısı ilgi çekici. Malzemesi kaliteli.

User Rating: 4.75 ( 3 votes)

Konsol kalitesinde oyun deneyimini premium Android tablet teknolojisiyle birleştiren Wikipad Türkiye pazarına giriş yaptı.

Türkiye’nin en büyük online oyun kanalı MultiplayerLIVE’ın Point Hotel Barbaros, The Game’deki birinci yıl kutlamasında lansmanı gerçekleşen Wikipad oyunseverlerle buluştu. Etkinliğe katılan oyunseverler 7 inç boyutundaki tablet ve duyarlı oyun kontrolörünün eşsiz uyumundan oluşan Wikipad’i deneyimleme fırsatı elde ettiler. Maksimum seviyede duyarlılık için mikro USB ile bağlantı kuran ve çiftli analog stickin yanı sıra oyuncular için özel olarak tasarlanmış tuşlar ile ergonomik bir tasarımı yansıtan Wikipad’in hafif kontrolörü etkinlikte büyük ilgi gördü. M&T Eletronics tarafından dağıtımı gerçekleştirilen Wikipad, tüm Türkiye’deki MediaMarkt mağazalarında 699TL’den satışa sunuldu.
Wikipad_3Wikipad oyunseveler için özel olarak geliştirildi
Wikipad, çoklu dokunmatik özelliğe sahip olan kapasitif ekran ve 16 GB dahili depolama alanının yanı sıra mikro USB bağlantı noktası, GPS, akselometre ve jiroskopla birlikte geliyor. 16:10 görüntü oranı ve 2 megapiksellik ön kameraya sahip olan tablet geniş ekran HD görüntü kalitesi ve HDMI giriş de sunuyor.

Başa dön tuşu