SES ÜRÜNLERİ

Her yerde yüksek sesle kaliteli müzik: Philips BT6000

Philips BT6000 açıkhava kullanıma uygun, suya ve toza karşı dayanıklı şık bir bluetooth hoparlör. Tasarımı; ıslak ve yağmurlu ortamlarda da müzik dinlemeye imkan tanıyan, BT6000 her yönden sunduğu ses kalitesiyle ilk duyuşta bile farkını ve gücünü hissettiriyor, ilgiyi üstünde topluyor.

150126008b_d2pPhilips’in yeni bluetooth hoparlörü BT6000, özellikle müziği dışarıda da yüksek kalite sesle dinlemek isteyenleri çok mutlu edecek. Outdoor kullanımına uygun, suya ve toza karşı da dayanıklı olan bu şık bluetooth hoparlör, 12 W ses çıkış gücü ve 8 saat çalma süresiyle de sıradışı bir performans sunuyor. Tüm bu özellikleriyle BT6000; bisiklet ve motosiklet kullanıcıları, parti tutkunları, tekne sahipleri gibi birçok farklı kullanıcı grupları için ideal bir ürün olacak.
Philips BT6000 hoparlörü istediğiniz şekilde dikey ya da yatay yerleştirin, 360° ses ile her zaman her yönden; etkili ve yüksek bir ses kalitesi alabiliyorsunuz. Sıçramaya karşı koruması, dayanıklılığı ve kablosuz müzik aktarım özelliği ile BT6000 gittiğiniz her yere müziği getiriyor. Suya dayanıklı tasarım, ıslak ve yağmurlu ortamlarda da eğlenmeye olanak tanıyor. Ayrıca yine bu özellikleriyle ev içi kullanımda özellikle banyo ve mutfakta da kullanıma çok uygun.

NFC özelliğiyle kolayca eşleştirme
BT6000, tek dokunuşla NFC-etkin akıllı telefonlar ile Bluetooth eşleştirmesini çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Hoparlörü açmak, Bluetooth eşleştirmesine başlamak ve müziği aktarmak için sadece hoparlörün NFC alanında NFC-etkin cep telefonuna veya tablete dokunmanız yeterli.
Philips BT6000 Bluetooth hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerine de imkan veriyor. Bir çağrı geldiğinde müzik duraklatılıyor ve kullanıcı hoparlör aracılığıyla telefon görüşmesini gerçekleştirebiliyor.
Philips BT6000’nin fiyatı: 499,90 TL

 

Başa dön tuşu