SES ÜRÜNLERİÜRÜN

Müziğini Her Yere Taşı: Logitech X100

Logitech’in aktif sosyal hayatı olan kişiler için özel olarak tasarladığı taşınabilir wireless hoparlörü X100 Mobile Speaker, sınıfının en iyi ses veren hoparlörü olma özelliğini taşıyor.

Logitech_X100
Özgün tasarımı ile dikkat çeken, küçük boyutlarına rağmen yüksek kalite ses sunan Logitech X100 Mobile Speaker, Bluetooth bağlantısı, beş saat pil ömrü ve telefon görüşmeleri için tasarlanan dahili mikrofonuyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Bağlan ve oynat deneyiminin keyfini en üst düzeyde çıkarmak için özel olarak tasarlanan Logitech X100 Mobile Speaker,  aynı zamanda mükemmel bir seyahat arkadaşı. Kompakt tasarımı sayesinde dilediğiniz her yere rahatça taşıyabileceğiniz X100, Bluetooth’u olan cihazlara kolayca bağlanarak, kaliteli müzik dinleme keyfi sunuyor.

Mobil cihazları için taşınabilir hoparlöre ihtiyaç duyanlar Logitech X100 ile yüksek ses kalitesine ve uzun çalışma süresine sahip olabiliyorlar. Küçük boyutuna rağmen yüksek kalite ses sunan Logitech X100, bluetooth bağlantısı, beş saat pil ömrü ve telefon görüşmeleri için tasarlanan dâhili mikrofonu ile müzik tutkusunu her yerde taşımaya imkan sağlıyor.

YAZININ DEVAMI

Başa dön tuşu