Kaliteli müzik her yerde: Philips BT3000

Ses sistemi alanında uzman ürünleriyle müzikseverlerin hayatını renklendiren Philips, kablosuz hoparlörleriyle müziği hayatınızın her alanına taşımanızı kolaylaştırıyor.

Philips’in müzik keyfini doyasıya yaşamanız için geliştirdiği “BT3000 Bluetooth Hoparlör” ile özellikle evinizin ve iş yerinizin her noktasında eğlenceyi özgürce yaşayabilirsiniz.
“Philips BT3000 Bluetooth Hoparlör” özellikle Bass Refleks Sistemi ile daha önce yaşamadığınız bir müzikal doyuma ulaşmanızı hedefliyor. Bass refleks hoparlörlerinin 5 Watt RMS çıkış gücü, dinlediğiniz parçaları derin ve güçlü basıyla sizinle buluştururken, cihazın dahili mikrofonu ise telefon görüşmelerinizde size harika bir konfor sağlıyor. Bir çağrı geldiği zaman dinlediğiniz müziği anında durdurabilir, dilediğiniz her yerden kusursuz görüşmeler yapabilirsiniz.

Tasarımıla da iddialı
Modern tasarımıyla ev veya ofisinizin dekorasyonunu tamamlayacak olan “Philips BT3000 Bluetooth Hoparlör”ün kullanımı da oldukça kolay. Ürünün kısa mesafede en güçlü ve enerji verimliliği en yüksek sistem olan bluetooth özelliği sayesinde, müziğinizi evinizin ya da ofisinizin her köşesine rahatlıkla taşıyabilirsiniz. BT3000 ürününü; iPod, iPad, iPhone veya bilgisayarınızda kolayca aktive edebilir; böylelikle en favori parçalarınızı, video veya oyun seslerini dinlemek istediğiniz her yere götürebilirsiniz.
Philips BT3000, gelişmiş hoparlör sistemi ile beklentinizin üzerinde bir müzik deneyimi yaşatırken, ses girişi (audio-in) özelliğiyle de bütün müzik koleksiyonunuzu küçücük bir bağlantı özelliğiyle size hemen ulaştıracak.
Bluetooth sayesinde saniyeler içerisinde sizi aralıksız melodilerle ve gelişmiş müzik kalitesiyle buluşturacak olan Philips BT3000 Hoparlör, 199,90 TL’den satışa sunuluyor.

Teknolog Puanı

Tasarım
Ses Kalitesi
Kullanım Kolaylığı
Fiyat

ÇOK İYİ!

Bluetooth hoparlörler daha çok dış mekanlar düşünülerek yapıldığı için tasarımları pek narin ve dekoratif olmuyor. Philips BT3000 ise ev ve ofis için ideal bir tasarıma sahip.

User Rating: 0.06 ( 156 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu