Apple için yeni bir dock: Philips AJ7260D/12 Docking Sistem

Philips’ten Apple ürünleri için bir ses sistemi daha geldi. Philips AJ7260D/12 Docking Sistem; aynı anda iPod, iPhone ve iPad şarj ederken saat göstergeli ve FM radyolu alarm özelliğine de sahip.

Philips AJ7260DNeodimiyum  hoparlörleri sayesinde zengin ve pürüzsüz ses çıkışı sağlayan Philips AJ7260D/12 Docking Sistem, 8W RMS çıkış gücüne sahip. Tüm ipadlerle uyumlu, iphone 4 ve iphone 5 olmak üzere çift docking sistemine sahip Philips AJ7260D/12, aynı anda üçünü de şarj edebilirken ekstra USB çıkışı ile farklı bir akıllı telefon veya tablete de bağlanabiliyor.

iphone veya ipad yerleştirildiği zaman saatini otomatik olarak senkronize eden Philips AJ7260D/12, elektrik kaynağı kesilse bile yedek alarmı sayesinde sizi zamanında uyandırıyor. iPod, iPhone ve iPad’inizdeki müzik veya radyoyu alarmınız olarak ayarlayabilir, kendiniz ve yanınızdaki kişi için iki farklı alarm da kullanabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu için ayarlanabilen farklı alarm seçenekleri ile Philips AJ7260D/12, hayat tarzınızın tamamlayıcısı olmaya aday.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı