Tablet arayanlar için: reeder A10İX

Tablet bilgisayar ve akıllı telefon markası reeder, A10iX air adlı yepyeni tableti ile teknolojinin sınırlarını zorluyor.

2048×1536 piksel çözünürlüğündeki Full HD ekranıyla kullanıcılarına oldukça iddialı bir görüntü kalitesi vadeden REEDER A10iX air ile özellikle film ve fotoğraf uygulamaları çok daha zevkli hale geliyor. Tabletin 9.7” inçlik ekranının 4:3’lük orantısı onu adeta bir ‘tabloid’ gazeteye dönüştürüyor. Kullanıcılara da orijinal boyutlarda gazete ve dergi okumanın keyfini çıkartmak kalıyor.

4 çekirdek Intel işlemcisi ve 2 GB RAM desteğiyle mükemmel bir performans sunan reeder A10iX air, bu yönüyle oyun severlerin ve aynı anda çok sayıda uygulama kullananların da vazgeçilmezi olacak. reeder yetkilileri bu üründe dünyanın en gelişmiş görüş yeteneğine sahip olup, avını 5 km öteden gören tek hayvan olan çitadan ilham aldıklarını belirtiyor.

İçinde sakladığı yüksek teknolojiyi zarif bir şekilde saran metal kasası, 8.1 mm inceliğindeki yapısı ve sadece 500 gram ağırlığı ile reeder A10iX air, kullanıcıların büyük ilgisini toplayacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı