Teknoloji

Akıllı Ev Telefonu: Gigaset CL540 Dune

Sabit hattınız için akıllı cep telefonlarını aratmayan bir kablosuz telefona ne dersiniz? Cevabınız “Allah ben derim ne diyeceğim” ise buradan buyurun. Size harika bir önerim var.

Cep telefonlarının artık bir uzvumuz haline gelmesi şüphesiz masa telefonlarına olan ilginin azalmasına sebep oldu. Fakat hâlâ ev ve işyerinde masa telefonlarına ihtiyacımız sürüyor. Sabit telefonlar uzun süre önce kablolardan arındı fakat akıllı modellerin geçmişi o kadar eski değil.

Gigaset CL540 Dune-2

Dect telefon pazarının önde gelen üreticilerinden Gigaset’in yenilikçi teknolojisi ve işlevsel tasarımlarıyla dikkat çeken Gigaset CL540 Dune modeli Plus X, RedDot ve IF gibi dünyanın en prestijli tasarım ödüllerine layık görülmüş bir cihaz.

Doğadan ilham alınarak tasarlanan Gigaset CL540 serisinin en iddialı modeli olan Dune, estetik tasarımıyla salonun veya ofisin önemli bir parçası olmaya aday. Yuvarlak geçişlere sahip tasarımı, kullanılan kaliteli malzemeyle büyük bir uyum içinde şık bir görünüm oluşturmuş. Gigaset CL540 Dune, tasarımının yanı sıra teknolojisiyle de kendinden söz ettirebilen bir cihaz. İç bükey kulaklığıyla yüksek kalitede net ses veren telefon, düz ve ışıklı tuş takımıyla kendini kullandırtmayı biliyor. Telefondaki 1,8 inç’lik renkli TFT ekranı üzerinden cihaza tamamen hakim olacaksınız. 5 farklı seviyede ayarlanabilen zil sesini rehberinizle eşleştirip kişilere göre özelleştirebilirsiniz. Bebek mikrofonu olarak da kullanabileceğiniz CL540 Dune, 320 saat bekleme ve 14 saat konuşma süresine sahip. Kablosuz masa telefonu kullanmayı sevenler, bu cihaz sayesinde cep telefonlarını ellerine almak istemeyecek.

Gigaset CL540 Dune-3

[gg_banner name=”start-shopping” type=”responsive” width=”100%” height=”500″][/gg_banner]
Başa dön tuşu