Teknoloji

En İyi Yerlilerden İkisi Bir Arada: Vestel Venüs

5.0 inç ve 5.5 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneğine sahip Vestel Venüs’ün yeni modelleri X ve V olmak üzere iki tasarım alternatifi ile karşımızda. X tasarımlı model keskin, V tasarımlı model yuvarlak hatlarıyla öne çıkıyor.

Çarpıcı renk seçeneklerine sahip 5.5 inç ekranlı Venus, 13 megapiksel arka kamerası ile fotoğraf kalitesini üst seviyelere çıkarıyor. Venus 5.5 inç akıllı telefon, Gorilla Glass ekran teknolojisi ile darbe ve çizilmelere karşı çok daha dayanıklı. 4G teknolojisine şimdiden hazır olan ve NFC desteği sağlayan model 1.2 GHz hızında 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemcisi ile de dikkat çekiyor.

vestel_venus 2

Venus 5.0 akıllı telefonlarda ise 8 MP arka kamera bulunuyor. 1.2 GHz hızında 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemciye sahip Venus 5.0”, hafifliği ile ön plana çıkıyor. Android 4.4 Kit-Kat işletim sistemine sahip Venus akıllı telefonlar, kullanıcılarına tüm işlemler için yüksek performans vaat ediyor. Altın ve titan renkli modeller yine kullanıcıya sunduğu zengin yerel içerikle rakiplerinden ayrışıyor. Therapy ve Mevlevi tasarımlı ara yüzler ile Çayda Çıra, Üsküdar’a Gider İken, Silifke’nin Yoğurdu, Misket türkülerinin modern yorumlarıyla oluşturulan zil sesleri yerel kültürü yansıtıyor.

vestel_venus 4

Fotoğraf, video ve müzik için 10 GB kapasitesinde güvenli depolama alanı V-Cloud, Vestel Venus akıllı telefon kullanıcılarına 2 yıl boyunca ücretsiz sunuluyor. Fastpay, Smart Center, Smart Remote, Vestel Takvim, Mobil Asistan ve Türkiye’nin ilk sesli içerik platformu Yodiviki, Venus kullanıcılarına özel hizmetlerle geliyor.

[gg_banner name=”start-shopping” type=”responsive” width=”100%” height=”500″][/gg_banner]
Başa dön tuşu