Samsung ilk cep telefonu mağazasını İstanbul'da açtı

ImageCep telefonu pazarına getirdiği önemli yenilikler ve birbiri ardına sunduğu tasarım harikası ürünler ile hem Dünya'nın hem Türkiye'nin öncü firmaları arasında yer alan  Samsung, İstanbul'daki ilk cep telefonu mağazasını Şişli'de açtı. Son yıllarda sunduğu ürünlerle sektöründe ilklerin sahibi olan Samsung, Şişli'deki mağazada tüm modelleriyle tüketicisiyle buluşuyor.

Geçtiğimiz günlerde Dubai'de lansmanı yapılan dünyanın en ince telefonlarından oluşan Ultra II serisinin yanısıra Beyonce'nin de tanıtımlarında yer aldığı F300 modeli gibi en yeni ürünler de mağazanın vitrinleri süslüyor.

Önemli isimlerin katıldığı açılış töreninde konuşma yapan Samsung Genel Müdürü C.S.Lee, Türk tüketicisinin teknolojiyle birlikte tasarıma da çok önem verdiğini ve artık daha bilinçli olduğunu söyledi. Samsung'un dünyada tasarım denilince ilk akla gelen marka olduğu belirten Lee, aynı zamanda teknoloji harikası ürünleriyle kısa zamanda çok büyük bir başarı kaydettiklerini ekledi. Gelecek günlerde yeniliklerin devam edeceğini söyleyen Lee, ürünlerini sergilemek için bu mağazaların sayılarını yakında daha da arttıracaklarını da belirtti.

Açılışa Avea CEO'su Cüneyt Türktan, Başarı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Yıldız ve çok üst düzeyde yönetici de katıldı.

Başa dön tuşu