AirTies'dan KOBİ'lere kesintisiz iletişim için AP-400

ImageAirTies AP-400 ile ofis içinde kablo kirliliği tarihe karışıyor, üstelik güvenlikten de ödün vermeden, özellikle bünyesinde teknik elemanı olmayan kurumlar sadece birkaç tıklamayla misafirlerinin güvenli bir şekilde internete bağlanmasını sağlıyorlar. 54Mbps veri iletişim hızına, 4 LAN ve 1 WAN portuna sahip AirTies AP-400 kablosuz erişim noktasına 4'lü çalışma grupları kablo çekmeden ağa bağlanabiliyor.

Tüm iş alanlarında en yüksek kapasitede geniş bant internet erişimi sağlamak için yeni teknolojilere sahip ürünler sunan AirTies, piyasaya yeni çıkardığı AP-400 Kablosuz Erişim Noktası ile KOBİ'lerin ofis içi iletişim performansını en üst seviyeye çıkartıyor.  

AP-400, sadece bir erişim noktası değil, yeni teknolojileri de içinde barındıran bir ürün. Standart olarak kablosuz ağa bir başka kullanıcı dahil edildiğinde ağın güvenliği tehlikeye girmektedir. AP-400 ile aynı kablosuz ağ üzerinde, şirkete gelen misafirlerin güvenli ağı kullanması sağlanırken şirket bilgilerine ulaşması engellenebiliyor. Kullanılan bu teknolojinin adı: Multiple SSID. AP-400 ürününde bulunan bu özellik, ofis ağının güvenceye alınmasını sağlıyor.

AirTies Mesh Networks Teknolojisi ile kurum içinde birçok AP-400 birbirine dakikalar seviyesinde tanıtılıp bağlanıyor ve şirketin kablosuz bilgisayar ağı istendiği kadar genişletilebiliyor. AirTies Mesh teknolojisi ile kolay ve ekonomik bir şekilde kablosuz ağ genişlemekte ve böylece ağ bağlantısı sorun olmaktan çıktığı için şirket içinde herkes istediği yerde çalışabilirken bir noktadan diğerine taşınmak, sorun olmaktan çıkıyor.

AP-400 sayesinde şirketlerin bilgisayar altyapılarındaki tüm kablo yükü ortadan kalkıyor. Böylece şirketin içinin kablolanmasından, oturma düzenlerinin kurulmasına kadar önemli bir maliyet avantajı doğuyor. Şirketlerin çalışma alanlarının genişliği, çevreleyen duvarlar ve farklı katlara yayılma oranı ne olursa olsun en uzak noktasına kadar kablosuz kapsama alanınızın genişletilebilmesi de mümkün hale geliyor.

54Mbps veri iletişim hızına, 4 LAN ve 1 WAN portuna sahip AirTies AP-400 kablosuz erişim noktasına 4'lü çalışma grupları kablo çekmeden networke bağlanabiliyor. Değiştirilebilir anten seçeneği sayesinde AP-400'e istenilen güçte bir anten takarak, kablosuz ağı ofisin en uzak noktasına kadar en yüksek performansta genişletmek mümkün oluyor.

İstendiğinde güvenlik nedenleriyle ağ bağlantılarının sınırları sanal ağlar yaratılarak küçültülebiliyor. Bu da ürünün VLAN özelliği ile gerçekleştirilebiliyor. Böylece şirketlerin içinde muhasebe ve insan kaynakları gibi kritik verilere sahip birimlerin bilgileri, fiziksel olarak aynı ağdaki diğer çalışanlardan gizlenebilmiş olabiliyor.

Ürünün bir diğer özelliği de daha önce satışa sunulan aynı aileye ait AP-301 kablosuz erişim noktası cihazları ile uyumlu bir şekilde çalışması. 7/24 Teknik Destek, 3 yıl garanti gibi ayrıcalıklı hizmetler ile sunulan AirTies AP-400, yüksek performanslı ve kesintisiz kablosuz erişim çözümü arayan kurumlar için, teknoloji mağazaları ve AirTies satış noktalarında satışa sunuldu.

Başa dön tuşu