Süper Hafif, Ultra İnce Dizüstü: Acer Swift 5

Dizüstü bilgisayar seçerken çalışma kriterlerinizi doğru seçip buna göre karar vermelisiniz. Şayet mobil bir yaşam tarzınız varsa, sizin için hafif bir dizüstü bilgisayar çok daha mantıklı olacaktır. Acer’ın 1 kg’ın altındaki ağırlığıyla yoğun hayatınızın hızına yetişebilen hafif, güçlü ve ultra ince bilgisayarı Acer Swift 5 şimdi Türkiye’de.

Acer, hayatı hiç durmayan, yoğun, aktif kullanıcılar için ürettiği ultra ince ve ultra hafif dizüstü bilgisayarı Swift 5’i Türkiye’de de satışa sundu. Ağırlığı 1 kilodan daha az olan bu cihaz, üstün taşınabilirliğe, kolay kullanıma ve şık bir tasarıma sahip.

Son derece güçlü 8. nesil Intel Core işlemciler, Windows Hello’yu destekleyen daha güvenli biyometrik teknoloji ve üç boyutlu eğlence ile profesyonel üretkenlik için gerekli olan çok yönlü kullanım özelliklerini bünyesinde barından yeni Swift 5 dizüstü bilgisayar, performans ve mobilitenin yanı sıra ideal bir biçim ve fonksiyon dengesi sağlayan çarpıcı bir stil ve tasarım duygusu da taşıyor.

Performanstan ödün vermemiş

Yeni Acer Swift 5 üstün taşınabilirlik, sağlam performans ve bir stil dokunuşu isteyen kullanıcılar için tasarlanmış. 1 kg’dan hafif olan zarif kasası bu cihazı her zaman hareket halinde olan kullanıcılar için ideal hale getiriyor. Üst ve alt kapak için ultra hafif magnezyum-lityum alaşımı ve avuç içi alanında ekstra sağlamlık için magnezyum-alüminyum alaşımlar dahil olmak üzere sofistike malzeme seçimleri yapılmış.

Piliyle 8 saat çalışmak mümkün

8. nesil Intel Core işlemcilerin gücünden yararlanan Swift 5, 8 saatlik pil ömrüyle olağanüstü hızlı bir deneyim sunuyor. Windows 10, harika çoklu görev özellikleri sunarken 2×2 802.11ac kablosuz özelliği ile gün boyu güçlü ve kesintisiz bağlantı sağlıyor. Arkadan aydınlatmalı klavye sayesinde geceleri bile verimli bir biçimde çalışılmasına imkan tanıyor.

 

İnteraktif çoklu dokunmatik Full HD IPS2 dokunmatik ekran ve dar çerçeve tasarımı görüntüleme deneyimini maksimuma çıkarıyor. Dolby Audio Premium teknolojisine sahip Acer TrueHarmony güçlü ve net sesler sunarken, İş İçin Skype sertifikası Cortana ile canlı görüntülü sohbetleri ve harika bir deneyimi garanti ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı