Müzik Türüne Göre Mod Ayarlı Kulaklık: BackBeat GO 600

Çalan müziğin tarzına göre modu değiştirilebilen yepyeni bir kulaklık GittiGidiyor’da dikkat çekiyor! BackBeat GO 600 adlı bu kulak üstü kulaklık modeli, dört farklı renkte çarpıcı tasarımıyla da dikkat çekiyor. BackBeat GO 600’ün özellikleri ve sunduğu avantajlar yazımızda!

Müzikseverlerin çok hoşuna gidecek pek çok özelliği barındıran BackBeat GO 600, yüksek kaliteli kulaklıklarıyla tanıdığımız Plantronics’in çok yeni modellerinden biri. GittiGidiyor’da tüm renk seçeneklerini farklı mağazalardan görebileceğiniz bu üst seviye kulaklık, müzik kalitesi ve tasarımı kadar konfor konusunda da tatmin ediyor.

Tüm güzel detayları duyacaksınız!

Yazının girişinde de belirttiğim gibi, bu kulaklığın rakiplerinden en ayrışan özelliği, müzik türlerine göre ekolayzır modlarına sahip olması. Bu ayarlar, müziğin altyapısını ve detaylarını en iyi biçimde duymaya imkan sağlıyor.

Kulaklığın sahip olduğu gelişmiş akustik teknolojisini destekleyen 40mm sürücüler sayesinde en üst seviyede se deneyimi elde etmek mümkün oluyor. Kullanıcılar kendi müzik zevkine göre tek tuşla ekolayzır modlarını değiştirebiliyor.

BackBeat GO 600

Tek şarjla 18 saat kablosuz kullanım

Son yıllarda kablosuz kulaklıklar pazarda fırtına gibi esiyor. İster kulak üstü, ister kulak içi kulaklıklar olsun; kablosuzları artık çok daha fazla ilgi görüyor. Plantronics’in BackBeat GO 600 modeli de Bluetooth teknolojisiyle kablosuz müzik ve ses konforu sunuyor. Tam dolu şarjla 18 saat kablosuz olarak kullanma kapasitesi sunan kulaklığın ayrıca standart 3,5 mm’lik jak kablosu da var. Boş haldeyeken tam doluma erişmesi için 90 dakika bağlı kalması yeterli. Yani şarjınız bittiğinde doğrudan kabloyla bağlayıp da kullanabilirsiniz. BackBeat GO 600’ü, bağlı olduğu müzik kaynağından 10 metreye kadar uzaklıkta kablosuz olarak rahatça kullanmak mümkün.

BackBeat GO 600

Uzun kullanımda rahatsız etmiyor

Kulak üstü kulaklıkların en önemli dezavantajlarından biri, uzun süreli kullanımlarda terleme ve ağrı yapması ki BackBeat GO 600’de bunu pek hissetmediğimi söyleyebilirim. Yani bu kulaklık ses kalitesine ek olarak tasarım ve konfor konusunda da başarılı. Yumuşak köpük kulak yastıklarının özenli yapısı, ses izolasyonunu da ideal dengede koruyor. Kulaklığın Ağırlığı sadece 175 gram. Yani bu boyutta bir kulaklık için oldukça hafif diyebilirim. Kontrol rahatlığı da sunan BackBeat GO 600’ün GittiGidiyor’da siyah, haki, lacivert ve gri renk seçeneklerini bulabilirsiniz.

BackBeat GO 600

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı