DİĞER

FreeAgent harici disk datagate ile Türkiye'de

ImageDatagate Bilgisayar, dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden Seagate'in FreeAgent Pro Select harici disk ürününün Türkiye pazarında dağıtımına devam ediyor.

Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve İMKB'nin en genç bilişim firmalarından olan Datagate Bilgisayar, Seagate firmasının FreeAgent Pro Select harici disk ürününün Türkiye pazarında dağıtımına devam ediyor.

750 GB kapasiteye sahip olan FreeAgent Pro Select, 16 MB'lik ön bellek içeriyor. Dönüş hızı 7200 rpm olan ürün, USB 2.0, e-SATA ve FireWire bağlantı seçenekleri sağlıyor. 5 yıl garantiyle sunulan ürün, özel şifreleme özelliğine ve özel bir yazılıma sahip bulunuyor.

FreeAgent Pro Select, içeriğe herhangi bir yerden erişme olanağı sunduğu gibi, içeriği herhangi bir kişiyle paylaşma ve hemen her şey ile senkronize etme imkanı da veriyor. Kullanıcılar, içeriği otomatik olarak birden fazla lokasyona taşıyabiliyor, fotoğraflarını online paylaşabiliyor, içeriği otomatik olarak güncelleyebiliyor ve online alana 7 gün 24 saat erişebiliyorlar. İçeriğin otomatik olarak gözden geçirilmesiyle, herhangi bir kaybın önüne geçildiği gibi, bilgilerin her zaman güncel olması da sağlanıyor. Modüler bir arayüze sahip olan ürün, "gelecek garantili" bir teknoloji içeriyor.

FreeAgent Pro Select ürününün KDV hariç son kullanıcı fiyatı 319 dolar.

Başa dön tuşu