Hepsini Vur, DVD seti kazan!

ImageBaşrollerini Clive Owen, Monica Bellucci ve Paul Giamatti'nin paylaştığı "Shoot 'Em Up / Hepsini Vur" 12 Ekim'de vizyona giriyor. Filmin sitesinden ulaşılan "Ne kadar nişancısınız?" isimli testten en çok puan toplayan ilk beş kişi DVD seti kazanıyor.

"Hepsini Vur / Shoot 'Em Up", izleyicileri dur durak bilmeyen yüksek tempolu bir maceraya sürükleyecek, sıradışı ve yaratıcı bir aksiyon filmi. Başrollerini Clive Owen (Bay Smith), Monica Bellucci (DQ) ve Paul Giamatti'nin (Hertz) paylaştığı filmin diğer önemli rollerinde Stephen McHattie ve Greg Byrk var.

"Hepsini Vur", dünyanın en sinirli ve sert mizaçlı adamıyken, kendisini dünyadaki en masum şeyi, yani yeni doğmuş bir bebeği korumakla yükümlü bulan Bay Smith'in hikayesi…

Ödüller sizi bekliyor!

Film adını, önünüze geleni vurarak ilerlediğiniz bir bilgisayar oyunu türünden almış: Shoot ‘Em up. Filmin sitesi http://shootemup.azbuz.com 'dan ulaşılan "Ne kadar nişancısınız?" testinden en çok puan toplayan ilk 5 kişi, 3 filmden oluşan bir DVD seti kazanıyor. Test, bilgisayar oyunları ile film dünyası arasındaki ilişkileri konu alıyor. DVD seti Crank / Tetikçi, Dead or Alive / Ölü ya da Diri, Blade Trinity filmlerinden oluşuyor.

Hepsini Vur!

Ateşli bir çatışmanın ortasında bebeği doğurtan Bay Smith, kısa süre sonra, kimliği bilinmeyen bir gücün bu bebeğe ilişkin tüm izleri silmek üzere Hertz denen birinin liderliğindeki gizemli ve sonu gelmeyen bir tetikçiler ekibi gönderdiğini anlar.

Sayısız kurşun ve akla gelebilecek her türlü ateşli çatışma arasında Smith, DQ adında bir hayat kadınıyla güç birliği yapar ve birlikte oluşturdukları bu geçici ailenin tüm üyeleri kurşunlara hedef olmadan önce, bebeğin hayatının neden tehdit altında olduğu muammasını çözmeye çalışır. Herkes bebeğin ölmesini istemektedir. Esas soru ise şudur: Neden?

Başa dön tuşu