Nintendo'nun Disney oyunları şimdi Türkiye'de

ImageDünyanın en büyük oyun konsolu üreticisi ve geliştiricilerinden Nintendo'nun Türkiye temsilciliğini yürüten Nortec Eurasia, Disney Interactive'in tüm Nintendo platformlarındaki ürünlerini Türkiye'ye getiriyor.

Bu sayede Nintendo kullanıcıları, Disney Channel'dan tanıdıkları ünlü Disney karakterlerine ve Disney filmlerinin Nintendo Wii ile Nintendo DS platformlarındaki oyunlarına anında ulaşabilecekler.

Nintendo'nun Disney'in büyülü dünyasını, oyunseverlerle buluşturduğu Nintendo Wii ile Nintendo DS platformlarındaki oyunları artık Türkiye'de. Oyun tutkunları böylelikle eğlence dolu oyun dünyalarına, Disney'in ünlü karakterlerini ve Disney filmlerinin özel havasını ekleyecekler. Disney'in sevimli kahramanları, 15 Ekim tarihinden itibaren Türk oyun tutkunlarıyla buluşacak.

Oyunseverler, Nintendo'nun ülkemize getirdiği oyunlarla bir yandan üzerlerindeki laneti kaldırmaya çalışan Karayip Korsanları'nın peşine düşecek, diğer yandan Power Rangers'la birlikte kötülere ve kötülüklere savaş açacak. Bazı Nintendo tutkunları da Disney'in masal diyarlarında rengarenk ve sihirli bir yolculuğa çıkacak.

Nintendo tutkunları, Disney Channel'ın şimdiye kadar yaptığı en başarılı proje olarak hafızalara kazınan High School Musical'ın kahramanlarını, konsollarında ağırlamanın keyfini doyasıya yaşayacak.

İşte oyunseverlerin hayallerindeki Disney kahramanlarıyla, Disney'in renkli dünyasında maceradan maceraya koşacakları Nintendo oyunları: Disney's Friends, Disney's Hannah Montana, Disney's High School Musical, Disney Princess: Enchanted Journey, Disney Princess: Magical Jewels, Power Rangers: Super Legends, Disney's Kim Possible: Global Gemini, Spectrobes ve Pirates of the Caribbean.

Başa dön tuşu