HP'den ilginç bir hediyelik: fotokitap

ImageBayramda sevdiklerine farklı bir hediye vermek isteyenler için şimdi yepyeni bir seçenek var: fotokitap. En güzel anıların kişiye özel tasarımlarla kitaplaştırılmasına imkan sağlayan fotokitap'la ister geçmiş bayramların fotoğraflarını, isterseniz tüm mutlu anlarınızı bir araya getirin. Kendi anı kitabınızı yaratıp sevdiklerinizle paylaşın!

Dünyanın pek çok ülkesinde yeni trend olan "fotokitap", artık Türkiye'de de anılarını kitaplaştırmak, saklamak ve sevdiklerine hediye etmek isteyen herkesin beğenisine sunuluyor.

Foto Grafik'in uzmanlığı ve HP Indigo press 5000 serisi dijital ofset baskı kalitesiyle hazırlanan fotokitap'lar, fotoğrafların sert kapak ve ciltli gerçek bir kitap biçiminde, tamamen kişiselleştirilmiş olarak bir araya getirilmesiyle yaratılıyor.

Gerek anıları saklamak gerekse hediye etmek için ideal bir uygulama olan fotokitap'ın hazırlanması son derece kolay ve keyifli. Birkaç adımda herkes kendi "anı kitabını" yaratabiliyor:

  • fotokitap programı, en yakın fotokitap bayiliğinden alınacak bir program CD'si ya da www.fotokitap.com.tr adresinden bilgisayara ücretsiz olarak yükleniyor.
  • Dijital ortamda çekilerek bilgisayara aktarılmış her türlü fotoğraf, fotokitap programı yardımıyla, tamamen isteğe göre arka planları, efektleri, şablonları kullanarak sıralanıyor, yerleştiriliyor, yazılarla süsleniyor… Kısacası, herkes istediği gibi bir anı kitabını bilgisayarda oluşturuyor.
  • Düzenlenen fotokitap, program menüsünün yönlendirdiği şekilde bir CD'ye kaydediliyor.
  • CD'nin en yakın fotokitap bayiine teslim edilmesinden sonra, hazırladığınız fotokitap 4 gün içinde elinizde oluyor.

Fotokitap'lar, HP Indigo press 5000 kalitesiyle, 28, 36 veya 44 sayfa halinde basılıyor. Türkiye'nin seçkin dijital fotoğraf stüdyolarının bayi olarak hizmet verdiği fotokitap, herkesin "anı kitabı" oluşturmasına yardımcı oluyor! Daha fazla bilgi www.fotokitap.com.tr web sitesinden ya da [email protected] adresinden alınabiliyor.

Başa dön tuşu