Günlük İhtiyaçlara Optimum Çözüm Kulaklık: Philips SHL3070BK

Siz de telefondan, bilgisayardan veya müzik çalardan kulaklıkla dinlemeyi seviyorsanız harika bir önerimiz var. Hem ekonomik, hem ergonomik, hem de ses kalitesi de gayet iyi. Philips’in fiyat/performans dengesinde en iyi modellerinden biri olan Philips SHL3070BK’yı öne çıkan yönleriyle inceledik.

Ses ürünleriyle de piyasada iyi bir konuma sahip olan Philips, SHL3070BK modeliyle adeta dosta güven düşmana korku salıyor. Neden mi? Satın alınabilirlik konusunda çok başarılı ve kalite seviyesi de gayet iyi. Güçlü ve dinamik ses sağlayan 32 mm hoparlör sürücüleri ve yüksek ses seviyelerinde bile sesin bozulmaması için 9-23.000 Hz frekans tepkisiyle harika bir dinleme deneyimi sunuyor. Ergonomik detaylara özen gösterilmiş tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda ağrı ve terleme yapmayan kulaklık, sahip olduğu teknoloji sayesinde yüksek ses seviyelerinde bile sesi bozmadan sunuyor ve performansı asla düşmüyor.

Yormayan, terletmeyen ergonomik tasarım

Optimum uyum için tasarlanan BASS+ kulaklık, tüm kullanıcılara uyum sağlaması için dönebilen kulaklık modüllerine ve ayarlanabilir bir baş bandına sahip. Ayarlanabilir kulak kılıfları ve kafa bandı daima başınıza rahatça oturacak şekilde tasarlandığı SHL3070BK kullanıcıları, kulaklığın kulaklarında olduğunu unutuyor. Bu cazip ürün, herkesin baş şekline uyabilecek şekilde ayarlanabilir kulaklıklar ve kafa bandı sunan, uzun süreli müzik konforu için yumuşak 80 mm çaplı kulak süngerleriyle geliyor.

Ortam gürültüsünü duymayı da engelliyor

Kolayca katlanıp kaldırılabilen BASS+ kulaklık düz katlamalı tasarımıyla mükemmel bir yol arkadaşı oluyor. Nefes alabilen, yumuşak kulak yastıkları uzun süre müzik dinlerken muhteşem konfor sağlıyor. Kapalı akustik tasarıma sahip BASS+ kulaklık, daha iyi bir dinleme deneyimi için iyileştirilmiş ses yalıtımı oluşturmak üzere ortam gürültüsünü önlüyor. Rahat taşınabilirlik ve kolay saklama için katlanabilir tasarıma sahip SHL3070BK, kulaklıkların kullanılmadığı zamanlarda az yer kaplaması nedeniyle kullanıcılara büyük bir rahatlık sağlıyor. Akıllı tasarım ve dayanıklı menteşeler gibi bileşenlerin özenle seçilmesi kulaklığın kolayca hareket ettirilebilmesine olanak tanıyor.

Ses kalitesinden ödün vermiyor

32 mm neodimyum hoparlör, yüksek etkili BASS+ ile mükemmel ses netliğini sağlıyor.  Kulaklığın hassasiyet değeri 103 dB. Bu muhteşem ve güçlü bas, ritmi gerçekten hissetmenizi sağlıyor. Zarif tasarımın sizin yanıltmasına izin vermeyin. Özel olarak tasarlanmış sürücüler ve bas delikleri, benzersiz bir BASS+ ses imzası oluşturmak için ultra düşük frekans üretiyor.

1,2 metre kablo uzunluğu ile dış mekan kullanımları için de ideal olan SHL3070BK’daki yumuşak kulak tamponları, daha uzun süreli konfor için hava alabilirliği artırıyor ve de basıncı ve sıcaklığı dağıtıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı