İyi Bir Yol Arkadaşı: HP Spectre x360

12,5 saate varan pil ömrü ve ultra ince tasarım özelliklerine sahip HP Spectre x360, her yere taşınabilirliğiyle öne çıkan ideal bir yol arkadaşı. Bilgisayarı işinin ve özel hayatının önemli bir yerine koyanlar için iyi bir seçenek olabilir.

Tabletlerin son yıllarda pazarda yoğun rekabeti, dizüstü bilgisayar üreticilerine epey kan kaybettirdi. İnce tasarımları ve dokunmatik ekran yapılarıyla tablet yerine de geçen dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarların model sayısı da hiç az değil. HP’nin 13,3 inç boyutundaki ultra ince dönüştürülebilir bilgisayarı HP Spectre x360’ı bu anlamda harika bir örnek.

HP Spectre x360, performans ve taşınabilirlik avantajlarıyla öne çıkıyor. Bu cihaz, yüksek teknolojili bir dizüstü bilgisayarın üretkenliğinin yanında tablet özelliğiyle taşınabilirliği, çadır modu ile oyun keyfini ve stant görünümüyle de film ve video izleme keyfini ultra ince bir cihazda bir araya getiriyor.

spectre_x360_image_gallery_inside4

İnce düşünülmüş tasarım

Ürünler sadece sundukları kullanım avantajları, performansları ve yetenekleriyle değil; tasarımlarıyla da kullanıcıların gözünde bir sıralamaya giriyor. Tamamı CNC alüminyum gövdeli Spectre x360, yalnızca 15,9 milimetre yüksekliğe ve 1,49 kilo ağırlığa sahip. Tek kesim cilalı metalden imal edilen yan hatlara sahip olan ürün, bu yönüyle doğal gümüş renginde mücevher benzeri bir görünüm kazanıyor.

İnce düşünülmüş tasarımı sayesinde, kullanıcılar ihtiyaçlarına en uygun moda geçiş yapabiliyor. İş gereksinimleri için kullanmak istediklerinde dizüstü bilgisayar modunu, film ya da video izlemek istediklerinde stant modunu, dokunmatik ekran deneyimi için çadır modunu ya da ekstra taşınabilirliğe ihtiyaç duyduklarında tablet modunu kullanabiliyor. Bu modlar arasında geçim yapmak son derece kolay. HP Spectre x360’ın, eşgüdümlü ve kesin hareketliliği sağlayan üç adet dişliye sahip yeni mafsalları, ekranın kolaylıkla kaydırılabilmesini ve kullanıcının istediği yerde sabit olarak kalabilmesini sağlıyor. Dişli içeren mafsal tasarımı HP Spectre x360’ın, kapalı olduğunda tablet modunda da aynı ince görünümünü korumasını sağlıyor.

spectre_x360_image_gallery_inside3

Her ihtiyaca cevap veriyor

Günlük kullanımda rahat bir deneyim sunma adına tam ölçekli, 1,5 milimetrelik seyahat klavyesi ile donatılmış olan bilgisayar ayrıca, daha iyi bir gündelik kullanım için ekstra geniş Touchpad’e de sahip. Kullanıcılara aradıkları pil ömrünü sunabilmek adına, CNC alüminyum gövdeye tam olarak uyan 56-watt saatlik bir pil ile donatılmış.

Üretkenlik için güç ve akıllı özellikler Intel Core i5 ve i7 işlemcileri destekleyen HP Spectre x360, en zorlu işleri gecikme olmaksızın sonuçlandırabiliyor. 512GB’ye varan yıldırım hızındaki SSD sayesinde kullanıcılar PC’lerini ve uygulamalarını hızlıca açabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu