Kulağınızın Pası Silinsin: Scosche RH656m

Akıllı telefonunuzla yüksek kalitede müzik dinlerken, kulaklığınızın da bu kaliteyi desteklediğinden emin olmalısınız. Bu yüzden paraya kıyın ve telefon kutularının içinden çıkan ortalama kulaklıklardan kurtularak kulağınızın pasını silecek bir kulaklığa sahip olun. Scosche RH656m onlardan biri.

Scosche RH656m-3

Eğer kulaklığınızın referans kalitesinde olduğunu iddia ediyorsanız ve çoğu kişinin satın alabileceği görece uygun bir fiyat öneriyorsanız, bunu destekleyecek ses kalitesine sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Scosche RH656m kulaklığı kesinlikle etkileyici bir ses veriyor fakat referans kalitesinde diyebilir miyiz? Hayır. Samimi olmak gerekirse, o seviyede bir ses kalitesi için çok daha fazla para harcamanız gerekecek.

Scosche RH656m-1

RH656m gene de çok iyi bir kulaklık. Entegre kumandası ve mikrofonuyla PC’lerden ziyade akıllı telefonlarda kullanılmak için daha uygun bir ürün. 3.5mm giriş ucu sayesinde pek çok aygıt ile beraber kullanabiliyorsunuz. Şık görünen ve aynı zamanda konforlu olan kulaklık, kullanışlı bir koruyucu saklama kesesiyle beraber geliyor. Entegre kumandasının kullanımı kolay ve hızlı olan Scosche RH656m’nin mikrofonu, akıllı bir telefonla kullanılırken sesinizi net bir şekilde algılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu