Teknoloji

Logitech G’den, Yeni PC Oyun Hoparlörü ve Mekanik Klavye

Oyuncular için üretilmiş yüksek performanslı donanım serisini ve RGB aydınlatma sistemini geliştirmeye devam Logitech G, 2 yeni ürününü duyurdu. G560 PC Oyun Hoparlörü, ışık ve sesleri oyun deneyimiyle senkronize eden gelişmiş Logitech G LIGHTSYNC teknolojisine sahip ilk oyun hoparlörü olmasıyla dikkat çekiyor. G513 Mekanik Oyun Klavyesi ise LIGHTSYNC teknolojisiyle oyun deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Klavye, 2 adet Romer-G mekanik anahtar düğmesi ve opsiyonel üstün avuç içi dayanağıyla, oyun deneyimine konfor katıyor.

Dünyanın en çok satan oyun faresi G502’yi tamamlamak hedefiyle iki yeni ürün çıkaran Logitech, LIGHTSYNC teknolojisiyle, RGB aydınlatma sistemine ‘nasıl davranması’ gerektiğine karar veren bir zekâ ekleyerek, ses ve RGB ışıklandırmayı oyun ekranıyla senkronize etti. Bir G502’niz varsa, yeni G513 klavye ve LIGHTSYNC’li G560 hoparlörler, masaüstü bilgisayarınızı tamamlamak ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için mükemmel bir bir çözüm olacak.

En Sürükleyici PC Oyun hoparlörü

Oyun içerisindeki tüm seslerin duyulabilmesini sağlayan Logitech G560; 240 Watt Peak / 120 Watt RMS gücü, DTS:X Ultra 1.0 3D özelliğiyle, müzik ve PC oyunlarında yüksek ses kalitesi sunuyor. Oyunculara daha sürükleyici ve eğlenceli bir deneyim yaşatan, gelişmiş LIGHTSYNC teknolojisiyle güçlendirilen Logitech G560’ın parlak RGB aydınlatması ve güçlü sesi, ekrandaki oyunla gerçek zamanlı senkronize oluyor. Hoparlörün üzerindeki 4 aydınlatma noktası, yaklaşık 16,8 milyon renkle özelleştirilebilen ışık ve animasyon efektleriyle kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor.

Logitech G560, USB, 3,5 mm ve Bluetooth gibi birçok bağlantı seçeneğini destekliyor. Bu özellikleri Logitech Easy-Switch teknolojisiyle birleştiren hoparlör, PC, akıllı telefon ve tablet gibi 4 cihaz arasında kesintisiz geçiş yaparak, oyun oynarken aynı anda telefondan müzik dinleme imkânı da sunuyor. LIGHTSYNC teknolojisi, oyun dışında video ve müzikle senkronize çalışarak, etkileyici ışık ve ses keyfini her ortamda yaşatıyor.

LIGHTSYNC Destekli Mekanik Oyun Klavyesi

Logitech G513, Logitech’in ödüllü klavye tasarımını, RGB aydınlatma ve LIGHTSYNC desteğiyle bir sonraki seviyeye taşıyor. Klavye, kullanıcılara Romer-G Tactile ve Romer-G Linear’dan oluşan iki Romer-G mekanik tuş düğmesi sunuyor. Romer-G Tactile, doğrudan geribildirim tercih eden oyuncular için vuruş sırasında yumuşak bir dokunsal geribildirim sağlarken, Romer-G Linear ise pürüzsüz bir tuş vuruşu sağlıyor.

Parlak ve keskin bir aydınlatma sunan Romer G tuşları, standart mekanik tuşlardan daha güvenilir ve dayanıklı bir vuruş deneyimi vaat ediyor. Hareketlere anında tepki verebilmek için 45 g gibi düşük bir tuş basıncıyla kullanılabilen, 1,5 mm’lik tuş aralığına sahip olan klavye, rakiplerine oranla %25 daha hızlı çalışıyor. İncelik, birinci sınıf tasarım ve yüksek dayanıklılık için uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretilen Logitech G513, entegre USB bağlantı noktası, uzun süreli konforlu kullanım için opsiyonel avuç içi dayanağıyla, kullanıcılara mükemmel bir oyun tecrübesi sunuyor.

Başa dön tuşu