Oyuncular İçin Yeni Üst Seviye Kulaklıklar: Spellond Pro ve Knight Pro

Ülkemizde dünyanın en önemli oyun donanımı markalarını bulmak mümkün. Geçtiğimiz aylarda, bu markalara bir yenisi daha eklendi. Dünyada hatırı sayılır bir başarıya sahip olan oyuncu kulaklığı markası olan Sades, en iddialı modelleriyle ülkemize resmi olarak giriş yaptı. Bu yazımızda, Sades’in iki önemli modeli olan Spellond Pro ve Knight Pro’yu mercek altına alıyoruz.

Oyuncuların başarısında bilgisayar ve bağlı donanımlar önemli yer tutuyor. GittiGidiyor’da oyun donanımları konusunda ihtiyaç duyacağınız her şeyi bulmanız mümkün. Oyun konsolu, konsol aksesuarları, taşınabilir oyuncu bilgisayarları ve masaüstü oyuncu bilgisayarları konusunda GittiGidiyor’da binlerce seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına güçlü bir giriş yapan oyuncu ekipmanları üreticisi Sades, her seviye ve ihtiyaca uygun olarak piyasaya sürdüğü oyuncu kulaklıklarıyla öne çıkıyor. Üst segment kulaklıklarında Realtek ve Bonigiovi Acoustics gibi önemli ses teknolojisi geliştiricileriyle birlikte çalışan Sades’in Türkiye’de satışa sunduğu amiral gemisi modelleri Spellond Pro ve Knight Pro’nun çarpıcı özelliklerini siz oyunseverler için derledik.

Tüm sesleri hissedin: Sades Spellond Pro

Sades’in profesyonellere yönelik oyuncu kulaklığı Spellond Pro, dünyaca ünlü profesyonel oyuncular tarafından kullanılan ve üst seviye bir oyuncu kulaklığında aranan tüm özelliklere sahip özel bir ürün. Sades Spellond Pro, kendine has köşeli tasarımı ve yüksek malzeme kalitesiyle, görsel olarak diğer marka ve modeller arasından kolayca ayrılıyor. SADES, Spellond modelinde ses teknolojileri uzmanı Bonigiovi Acoustics ile birlikte çalışmış. Bonigiovi Acoustics’in sağladığı DPS teknolojisi, oyundaki tüm sesleri derinlemesine hissetmenize olanak sağlıyor.

Sades Spellond Pro’nun özellikleri

  • Single Player ve Multiplayer için farklı modlar
  • Ergonomik kullanım
  • Güçlü titreşim geri bildirimleri
  • MEME mikrofon

Markanın en üst seviye iki kulaklığından biri olan Spellond Pro, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen bir model, ama seçeneğiniz bununla kalmıyor, Sades Knight Pro da bir o kadar ilginizi çekecek.

Güçlü tasarım ve ses teknolojisi: Sades Knight Pro

Sades’in en son teknolojileri kullanarak ürettiği amiral gemisi modeli Sades Knight Pro, iyi tasarım, üstün ses teknolojisi ve rahat kullanımı bir arada kusursuz bir şekilde sunmayı başaran profesyonel bir oyuncu kulaklığı. Dünyaca ünlü gamer’ların da tercih ettiği SADES Knight Pro da Bongiovi Acoustics’in DPS ses teknolojisini kullanıyor. SADES’in diğer üst seviye modellerinde olduğu gibi single player ve multiplayer modları bulunan kulaklık, en iyi oyun deneyimini arayanlar için ideal bir tercih.

Sades Knight Pro’nun temel özellikleri

  • Hafızalı sünger yastıklar
  • Gürültü engelleyici mikrofon
  • Kablo üzerinde kolay kullanım butonları
  • LED ışıklı tasarım

Sades, zengin ürün gamı ile oyuncuların farklı ihtiyaçlarına güçlü bir şekilde cevap vermeye devam edecek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı